SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş, Ramon Motta ile Jermaine Jones arasındaki tercihi, Fenerbahçeli Caner Erkin'in durumuna göre yapacak. Sarı-lacivertli oyuncunun Fenerbahçe ile yaptığı görüşmelerin sonuçlanmasını bekleyen Beşiktaş Yönetimi, olumlu ve olumsuz olmak üzere iki tane transfer stratejisi geliştirdi.

YİNE YENİDEN OLİMPİYAT / TIKLAYINIZ

Caner'in, Beşiktaş'a gelmemesi durumunda Ramon Motta ile sözleşme imzalamayacak olan Beşiktaş Yönetimi, böyle bir olasılık nedeniyle Jermaine Jones'u kadroda tutmayı planlıyor. Bu oyuncunun bonservisinin elinde olması nedeniyle Motta kadar masraf çıkarmayacak olan Jones'un kalması durumunda, teknik direktör Bilic yeni sezonda Atiba'yı istediği bölgelerde daha rahat kullanacak. Siyah-beyazlılar bu olasılığı tercih ederse Jones ile Dünya Kupası sonrasında yeniden masaya oturacak.

CANER OLMAZSA…

Caner Erkin'in, Fenerbahçe ile anlaşması durumunda yönetim Ramon Motta'nın kulübü Corinthians'la bonservis pazarlıklarına başlayacak. Siyah-beyazlı yönetim bu durumda 5+3 yabancı kuralı nedeniyle, Jermaine Jones ile sözleşme imzalamayacak.

Vatan

Yayınlanma Tarihi:08:37,