SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş, Hamburg formasını giyen Hollandalı yıldız Rafael Van der Vaart’ın transferinde hiç ummadığı engelle karşı karşıya kaldı. Almanya’da yayımlanan OK Dergisi, Rafael Van der Vaart’ın Türk kökenli sevgilisi Sabiha’nın İstanbul’da yaşamak istediğini ama Kahramanmaraş’ta ikamet eden babası Mehmet Engizek’ten korktuğunu ileri sürdü. Haberde, Sabiha’nın Türkiye’ye gelmesi durumunda çiftçilikle geçimini sağlayan babası tarafından kaçırılma ihtimalinin bulunduğu iddia edildi.

FENERBAHÇELİ YILDIZ AYRILIYOR / TIKLAYINIZ

23 YILDIR GÖRÜŞMÜYORLAR

Dergide, Sabiha’nın 23 yıldır hiç görmediği babasının, kendisine ve kardeşine çocukken şiddet uyguladığı da iddia edildi. Ayrıca, Sabiha’nın “Bana yaptıkları unutabileceğim bir şey değil. Babamı görmek istemiyorum. Ancak olası bir transferde Rafael’in önünde durmam” ifadelerine yer verildi. Van der Vaart’ı düşündüren bir başka konu 8 yaşındaki oğlu Damian..

ESKİ EŞİ ÇOCUĞU VERMİYOR

Hollandalı yıldızın Damian’ı Türkiye’ye getirmek istediğini ancak eski eşi Sylvie’nın buna izin vermediği belirtildi. Sabiha ile eskiden sıkı dost olan Sylvie’nin oğlunun İstanbul’da yaşamasına kesinlikle karşı çıktığı ifade edildi. Tecrübeli futbolcunun başındaki bu iki sorunun Beşiktaş’a transferini nasıl etkileyeceği ise merak konusu.

AYSAL’IN YERİNE O GELİYOR / TIKLAYINIZ

HOLLANDALI’YA SAKATLIK ŞOKU

Hollanda Milli Takımı’nın idmanında sakatlanan Vander Vaart, Dünya Kupası’na gidemiyor. Yıldız futbolcu ne zaman iyileşeceği belli olmadığı için kadrodan çıkarıldı.

Sabah

Yayınlanma Tarihi:10:06,