SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beko Basketbol Ligi play-off yarı finalinde Fenerbahçe Ülker’e elenen Pınar Karşıyaka’nın basketbol şube sorumlusu Tamer Ustaoğlu, “Bu sezona ‘yeni bir başlangıç’ demek istiyorum” dedi.

Ustaoğlu, yaptığı açıklamada, bu sezon her kulvarda başarılı bir yıl geçirdiklerini, tarihi bir sezonda basketbol şubesine başkanlık yaptığı için çok mutlu olduğunu söyledi. Bu sezon emeği geçen herkese teşekkür eden Ustaoğlu, şöyle konuştu:

“Birçok insan bu sezona bir isim koyarken ‘tarihi’ bir sezon ‘inanılmaz’ bir sezon diye niteliyor. Bense bu sezona ‘yeni bir başlangıç’ demek istiyorum. Bu PınarKarşıyaka’nın her sezon en az bir kupa alacağı sezonların başlangıç yılı olmasını diliyorum. Camiaya, özellikle tüm sezon bizi destekleyen taraftarımıza, özellikle Anadolu Efes’le oynadığı play-off çeyrek final ve Türkiye Kupası finallerinde bize destek olan taraftarımıza teşekkür ediyorum.”

Karşıyaka Spor Kulübü’nde dün yapılan genel kurulda, yönetim kurulunda aday olmayan Tamer Ustaoğlu’nun yerine yeni dönemde basketbol şubesinin başına Turgay Büyükkarcı’nın geçmesi bekleniyor.

Yayınlanma Tarihi:14:31,