SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gür­dal SÜ­MER

1.AYAK: İki kez start alan ve tabelanın dibinde yer alan ARATHANIMKIZI artan tecrübesi ile ilk şanslı tay. BARIŞAĞA üçüncü kaldığı yarışında fena görünmedi. PANZER iyi hazırlıkları ile kartlara yazılmalıdır.

2.AYAK: LAVOKATO kum pisti seven bir safkan ve pazartesi sabahı yaptığı işinde de ekibimizin ilgisini çekti. YIKILA YIKILA, KARTALBEY, BOSSY ve MISS WILLISTON bu ayakta şans vereceğim diğer safkanlar.

3.AYAK: 2 yarış üst üste kazandıktan sonra son koştuğu yarışında yedinci kalan POMPACI NİHAT bu yarışı için yaptığı galobunda mükemmel göründü. Sevdiği pist ve mesafede koşacak olan safkan kartlara tek atılmalıdır.

4.AYAK: KARLI GÜZEL 3 startında da beğendiğim tay oldu. 1000 metre kum pistte de iki yarış üst üste kazanan tayın formu üst seviyede. Bana göre bu tayın tek rakibi ise iki kez koşan ve formunu gösteren HALLEY YILDIZI olur.

5.AYAK: NAZLI PRENSES bu grupta çok iyi koşacak. BÜYÜK İMPARATOR, FEHİME TEYZE ve GÜLEYCAN KIZI favori kötü koşarsa devreye girebilecek taylardır.

6.AYAK: Sürprize açık bir koşu. EYYUPBABA, MİRZEYBİN, SIRRAKADEM, YAVUZALİ, EGE EFESİ ve ALPSOY sırası ile şans vereceğim safkanlardır.

TAHMİN 6-2-4 7-10-13-3-15 3 1-3 10-4-8-9 9-4-3-1-17-8