SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İbrahim Toraman ve Sezer Öztürk gerçeği

Geçtiğimiz sezonun neredeyse tamamını takımdan ayrı geçiren iki oyuncunun, yeni sezon hazırlık kampına götürülmeyeceği iddia edildi. Ancak işin aslı hiç de öyle değil...

Güncellenme: 14:10, 28/05/2014
İbrahim Toraman ve Sezer Öztürk gerçeği

Metin KOÇ / Amkspor.Com / @kocmtn

Hırvatistan’da Hajduk Split ile oynanan hazırlık karşılaşmasının ardından yumruklaştıkları gerekçesiyle kadro dışı bırakılan İbrahim Toraman ve Sezer Öztürk hakkında her geçen gün yeni bir iddia ortaya atılıyor.

Bu iddialardan sonuncusu Başkan Fikret Orman’ın Futbol Direktörü Önder Özen ve Teknik Direktör Slaven Bilic ile görüşüp iki oyuncunun da hazırlık kampına götürülmesini istediği, ancak olumsuz yanıt aldığı yönündeydi.

KAMPA GÖTÜRÜLECEKLER

Kulübe yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre bu iddiaların gerçeklik payı yok. Hem İbrahim Toraman hem de Sezer Öztürk yeni sezon öncesi hazırlık kampında takımdaki yerlerini alacak. İki ismin asıl akıbeti, cezai durumdan değil, kampta gösterecekleri performansın ardından belli olacak.

CEZALARINI ÇEKTİLER

Geride bırakılan sezonun 8. haftasından bu yana takımdan ayrı olarak çalışmalarını sürdüren iki futbolcu için Önder Özen ve Slaven Bilic ‘cezalarını çektiler’ değerlendirmesinde bulunmuştu.

Başkan Fikret Orman da her iki futbolcuyu evladı gibi gördüğünü ifade ederek, İbrahim Toraman ile Sezer Öztürk’e kapılarını asla kapatmadıklarını dile getirmişti.

Yayınlanma Tarihi:13:37,