SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Göztepe birlik ve beraberlikten memnun

Göztepe'nin kulüp başkanı Hüseyin Altınbaş yarı finalde elenmelerine rağmen birlik ve beraberlikten memnun olduklarını söyledi.

Güncellenme: 15:59, 28/05/2014
Göztepe birlik ve beraberlikten memnun

Spor Toto 2. Lig play-off yarı finalinde ilk müsabakada 2-0 yenildiği Hatayspor’u 3-1 mağlup etmesine rağmen elenen Göztepe’nin kulüp başkanı Hüseyin Altınbaş, “Sahip olduğumuz gücü gelecek yıllarda aynı Hatayspor maçında olduğu gibi birlik ve beraberlik duygusu içerisinde kullandığımız sürece Göztepemiz için başarılar tesadüf olmayacaktır” dedi.

Altınbaş, yaptığı açıklamada, Hatayspor maçını kazanmalarına rağmen bu sonucun kendilerini finale taşımaya yetmediğini belirterek, şunları kaydetti:

“Dün bir üst lige çıkma fırsatını kaçırdık fakat Göztepe camiası olarak maç esnasında ve sonunda yarattığımız birlik ve beraberlik görüntüsü kaçırdığımız kupadan daha değerli ve daha anlamlıydı. Dün bir keza daha gördük ki, Göztepe taraftarı takımına sahip çıktığında sonuna kadar desteklediğinde her şeyi değiştirebilecek güce sahip. Sahip olduğumuz bu gücü gelecek yıllarda aynı Hatayspor maçında olduğu gibi birlik ve beraberlik duygusu içerisinde kullandığımız sürece Göztepemiz için başarılar tesadüf olmayacaktır.”