SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rasim EPLİ

1.AYAK: Uzun bir süre dinlendirildikten sonra sıkıştırılmadan bir koşu gösterilen SAVAŞÇI bugün ağır kilosuna rağmen kazanmaya en yakın isimdir. Kuponu büyütmek istemeyenler bu safkanı tek yazabilirler. MUHTARINOĞLU, KIRBERK, HIRÇINKAYA, KAANHAN ve ŞAHREMO ise sırasıyla rakip olabilecek isimlerdir.

2.AYAK: Pist ayrımı yapmadan başarılı performans sergileyen AZURRA uyumlu pilotuyla fotoya uzanan ilk isim olabilir. BRAVE SON grubun uygunluğundan faydalanmaya çalışacak. LASER GIRL, CLARK KENT, HÜSAM AĞA ve LIFE IS LIVE sağlam kuponlarda bulunması gereken diğer safkanlardır.

3.AYAK: WORL STAGE Karataş faktörüyle öncelikle işaretlenmeli. TURKISH TREASURE kilo dezavantajını kalitesiyle telafi etmeye çalışacak. ATEN, SUDE SULTAN, FESTINA LENTE ve ROBINHO burasını sigorta kapsamına alabilir.

4.AYAK: Sevdiği pistte start alacak olan CABİRE başarılı pilotuyla rakiplerine üstünlük sağlayabilir.

5.AYAK: Özel takibimde olan KING ARDA sprint mesafesini ayarlayabilirse hedefi vurur. Son iki koşusunu kazanarak ne kadar formda olduğunu kanıtlayan SECRED FIGHTER en yakın rakibi olur.

6.AYAK: LOLION uygun kilosuyla şanssızlığını kırmak için elinden geleni yapacaktır. MIA VICTORY son koşusunda formunda kıpırdanmalar gösterdi. CHARISMA ve TOKOĞLU ise daha sonra düşünülmeli. Bol şanslar.

TAHMİN 1-3-5-4-6-7 7-1-2-3-4-9 8-1-4-6-2-3 6 3-5 4-5-1-2