SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erşan YETİŞİR

1.AYAK: Son yarışını ölçü almadığım KIRBERK kazanabilir. MUHTARINOĞLU en sert rakip olup, bu ikiliyi yeterli bulmayanlar HIRÇINKAYA, KAANHAN ve YESARİ'yi ihmal etmesin.

2.AYAK: Yarış galobunda süper görünen BRAVE SON etkili bincisi Karataş ile kazanacaktır. Altılı kartlarınıza günün en sağlam bankosu olarak yazabilirsiniz

3.AYAK: Bu aralar çok iyi duruma gelen FESTINA LENTE kazanabilir. SUDE SULTAN ve WORLD STAGE yarışın diğer şanslı isimleri olup, geniş altılı oynayanlar TURKISH TREASURE, ROBINHO ve ATEN yazabilir.

4.AYAK: Başarısız yarışları sonrası çok iyi duruma gelen CABİRE'den etkili bir yarış bekliyorum. USAGARA ve SEVDACAN bu ismin olası kötü koşması halinde devreye girecektir.

5.AYAK: Grubun şu an için en formda ismi olan SECRED FIGHTER normal yarışını sergilemesi halinde kazanacaktır. Günün ikinci sağlam bankosu olarak yazabilirsiniz.

6.AYAK: Günün en zor yarışı olan altılı ganyanın final ayağında CHARISMA başta olmak üzere LOLION, MIA VICTORY, FUL ANGEL, TOKOĞLU, QUADIS ve ALKYONE altılı kartlarına ayırt edilmeden yazılmalıdır.

TAHMİN 5-3-4-6-2 1 2-6-8-1-3-4 6-1-3 5 1-4-5-7-2-6-8