SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bilinen kalitesiyle Cabire sevdiği pistte çok iddialı

İstanbul çiminde birbirinden mükemmel yarışlara imza atan kaliteli safkan Cabire, sentetikte koştuğu son iki yarışı ardından bugün yine sevdiği piste çıkıyor. Kaliteli safkanın müsait grupta fotoyu önde geçmesini bekliyorum.

Güncellenme: 09:25, 28/05/2014
Bilinen kalitesiyle Cabire sevdiği pistte çok iddialı

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: İstikrarlı safkan MUHTARINOĞLU yarışın önde gelen ismidir. En sert rakibinin HIRÇINKAYA olmasını bekliyorum. ŞAH REMO, KIRBERK ve KAANHAN daha sonra düşünülmeli.

2.AYAK: Son yarışları ölçü olmayan BRAVE SON ve LASER GIRL öncelikli safkanlar. İyi durumda olan HÜSAM AĞA ve çok iyi bir form tutan AZURRA hata affetmez. BAL ARISI ve LIFE IS LIVE ise göz önünde tutulmalı.

3.AYAK: Denk güçteki safkanların mücadele edeceği bu ayak zor görünüyor. Hazırlıklarında çok iyi görünen WORLD STAGE, SUDE SULTAN, FESTINA LENTE ve ATEN öncelikle işaretlenmeli. ROBINHO, QUEEN OF ESKİŞEHİR ve TURKISH TREASURE ise geniş kuponlarda bulunmalı.

4.AYAK: Hazırlıklarında göz dolduran ve çim performansı bu rakiplerinden daha fazla olan kaliteli safkan CABİRE'yi tek yazmanızı öneririm.

5.AYAK: Uzun çimdeki son iki yarışında mükemmel görünen SECRED FIGHTER'ın bugün sentetik pistte de etkili olacağını düşünüyorum. KING ARDA ve FINAL ROAD ikilisi bu safkanın rakibi olacaktır.

6.AYAK: Formunu bir kat daha artıran LOLION'dan çok iyi bir yarış bekliyorum. Titiz çalışmaları bulunan CHARISMA ve MIA VICTORY ikilisi ise bana göre birincilik mücadelesi verecek olan diğer isimler. Bol şanslar.

TAHMİN 3-4-7-5-6 1-2-4-7-8-9 8-6-2-4-3-5-1 6 5-3-2 4-1-5