SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş 4 koldan birden

Demba Ba’yı başkan Orman bitirecek. Moledo’yu ikna etmek için Önder Özen Brezilya’ya gitti. Yetkili menajer Ahmet Bulut, Danny için masada. Deniz Atalay ise yerli transferle ilgileniyor.

Güncellenme: 10:17, 28/05/2014
Beşiktaş 4 koldan birden

Ersoy ÖZDEM / AMKSPOR

Taraftar transfer bekliyor, Beşiktaş dört koldan saldırıyor… Başkan Fikret Orman beklenen İngiltere seferine çıktı. Londra'ya giden Orman'ın gündeminde Chelsea'nin golcüsü Demba Ba var. Orman, İngiliz ekibinin CEO'su Ron Gourlay ile daha önce İstanbul'da görüşmüş ve Senegalli'yi istemişti. Yıldız futbolcu ise kesin cevap için Chelsea'deki durumunun netleşmesini beklediğini söylemişti. Başkan, pürüzleri aşarak Demba Ba'yı en geç hafta sonunda İstanbul'a getirmeyi planlıyor.

METALIST TAMAM GİBİ

Transferin ikinci ayağı ise Güney Amerika'da. Futbol direktörü Önder Özen, Fikret Orman'ın talimatı ile Brezilya'ya gitti. Özen, bonservisi M.Kharkiv'de bulunan stoper Rodrigo Moledo ile görüşecek ve anlaşma zemini arayacak. Ukrayna ekibi ile yapılan pazarlıklarda son aşamaya gelinirken iş, Moledo'nun onayına kaldı.

2 NUMARA BELHANDA

Yönetimin 10 numara transferinde yetki verdiği menajer Ahmet Bulut da Danny için Zenit ile temasları sıklaştırdı. Bu mevkide düşünülen diğer isim olan Belhanda yüksek maliyeti nedeniyle listenin iki numarasına geriledi. Yurt içi transferi ise yönetimin önemli ismi Deniz Atalay yürütüyor. Atalay'ın gündeminde Olcan Adın ve Jimmy Durmaz var. Bu futbolcular için Trabzonspor ve G.Birliği'nin tavrı bekleniyor.

PIERRE WEBO’NUN SAKATLIĞI KORKUTTU

FUTBOLUN YÜRÜMEYEN ORTAKLIKLARI

BÜYÜK KUPA, BÜYÜK DERT!

DÜNYA KUPASI’NIN UNUTULMAZ PENALTILARI

İLKAY GÜNDOĞAN: DÜNYA KUPASI’NI KAZANABİLİRİZ

DÜNYA KUPASI TARIHININ IZ BIRAKAN GENÇ YILDIZLARI

MANCINI 2 YIL DAHA BEKLEYECEK

İSPANYA’DA DIEGO COSTA BİLMECESİ!

HIRVATISTAN’DA KRANJCAR ŞOKU

 

SIMEONE’DEN ILGINÇ MESSI YORUMU

 

NORVEÇ, FRANSA’YA HAFIF GELDI: 4-0

Yayınlanma Tarihi:07:27,