SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’dan ayrılıyor mu?

Olympiakos’un bonservisi için 4 milyon euro teklif ettiği Amrabat, Galatasaray’dan ayrılmak istemiyor. AMK'ya konuşan Faslı yıldız, “Burada kalıp kendimi ispatlayacağım” diyor.

Güncellenme: 13:00, 27/05/2014
Galatasaray’dan ayrılıyor mu?

AMK GAZETE / Kaan BORA

GERİDE bıraktığımız sezonun devre arasında Malaga'ya kiralık olarak giden ve İspanyol ekibinin ligde kalmasında büyük pay sahiplerinden biri olan Nordin Amrabat, Galatasaray'ı aklından çıkarmıyor. Olympiakos'un çok istediği ve bonservisi için sarı-kırmızılı kulübe 4 milyon euro önerdiği Amrabat, Yunanistan'a gitmek istemiyor. Halbuki Galatasaray yönetimi, Amrabat için gelen teklife sıcak bakmıştı.

ANCAK Faslı futbolcu ayrılmayı düşünmüyor. AMK'ya konuşan 27 yaşındaki kanat oyuncusu, “Burada kalıp kendimi ispatlayacağım. Hiçbir yere gitmiyorum. Galatasaray'da yapacak çok işim olduğunu düşünüyorum. Kayseri'den Galatasaray'a gelirken çok fedakarlık yaptım. O formanın hakkını vermenin zamanı geldi” ifadesini kullandı.

İspanyollar da peşinde MALAGA'DA geçirdiği günleri de yorumlayan Amrabat, “Benim için çok güzel bir tecrübe oldu. Çıktığım maçlarda elimden gelenin en iyisini sahaya yansıttım. Onlara katkı sağladığımı da düşünüyorum” ifadesini kullandı. Başarılı kanat oyuncusunu sadece Olympiakos değil, bazı İspanyol kulüpleri de istiyor.

PIERRE WEBO’NUN SAKATLIĞI KORKUTTU

FUTBOLUN YÜRÜMEYEN ORTAKLIKLARI

BÜYÜK KUPA, BÜYÜK DERT!

DÜNYA KUPASI’NIN UNUTULMAZ PENALTILARI

İLKAY GÜNDOĞAN: DÜNYA KUPASI’NI KAZANABİLİRİZ

DÜNYA KUPASI TARIHININ IZ BIRAKAN GENÇ YILDIZLARI

MANCINI 2 YIL DAHA BEKLEYECEK

İSPANYA’DA DIEGO COSTA BİLMECESİ!

JOE HART PENALTI ÇALIŞIYOR

LOUIS VAN GAAL’DEN SNEIJDER’E BU KEZ ÖVGÜ…

KESSACK: KAMERUN GRUPTAN ÇIKABİLİR

Yayınlanma Tarihi:11:10,