SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Etkili formuyla Burj yine kazanmaya yakın

Kazandığı koşu sonrası yakaladığı etkili formunu titiz çalışmalarıyla koruyan Burj, pist ve mesafe ayrımı yapmadan çok iyi yarışlar koşabilen bir isim. İdmanlarında da çok iyi görünen safkanın açılışı yapmasını bekliyorum

Güncellenme: 11:44, 27/05/2014
Etkili formuyla Burj yine kazanmaya yakın

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Fit durumunu sürdüren ve hazırlıklarında oldukça iyi görünen BURJ'un, uygun grupta 6'lı Ganyan'ın açılışını yapmasını bekliyorum.

2.AYAK: İlk startını çok iyi bir sprint atarak ikinci tamamlayan ADAAĞASI daha formda start alacağı bu koşuda ilk atım. Artan kondisyonuyla AZAKKALE hata affetmez. ECEHANIM'dan iyi bir yarış gelecek. BAHARGİBİ ve AHISKALI'ya dikkat.

3.AYAK: Hızlandırdığı idmanlarıyla çok iyi duruma gelen DISCERNIBLE bana göre en iddialı isimdir. Hata yapması halinde devreye AYŞENAZ ve PAŞA GÖNLÜM'ün girmesini bekliyorum.

4.AYAK: Form durumları oldukça iyi ve birbirine hayli yakın görünen ÇALIK, KAÇIN GELİYOR ve TUNAHANBEY üçlüsü kuponlarda mutlaka bulunmalı. Sürprizcilere KUBİLAY'ı öneriyorum.

5.AYAK: Bu Maiden mücadelesi bence günün en zor koşusu. Hazır kıta TAKIL BERİ ilk atım. RECEPBEY ve VERSİYON kuponlarda olmalı. 7-2-9-1-8 ve 4 sırasıyla daha sonra yazılmalı.

6.AYAK: Bu yarışa çok sıkı hazırlıklarla girecek olan SERTAĞA ve BAHABEY mücadelesi büyük ihtimalle bu yarışın galibini belirleyecek. Formunu beğendi-ğim DEMİRİZ geniş 6'lılara işaretlenmeli. Bol şanslar.

TAHMİN 1 1-10-12-11-8 5-1-3 4-1-3-6 6-3-12-7-2-9-1-8-4 11-13-12