SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İşte Orman’ın ilk hedefi

Başkan, Trabzonspor’un Olcan Adın’ı bırakmamasının ardından Gökhan Töre’nin menajeri Ahmet Bulut ile son kez bir araya gelecek. Gökhan ile anlaşıldıktan sonra Rubin’e gidilecek.

Güncellenme: 09:50, 26/05/2014
İşte Orman’ın ilk hedefi

Mali ve İdari Genel Kurul'da Dany Nounkeu'nun alınması nedeniyle camiadan özür dileyen Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, bu sezon transferde hata yapmamak için tüm ipleri eline aldı. Orman'ın ilk hedefi ise Gökhan Töre olacak. Kiralık olarak oynayan gurbetçi oyuncunun 31 Mayıs'ta kontratı bitiyor. Menajer Ahmet Bulut ile yapılan iki görüşmeden sonuç alamayan Beşiktaş, hafta için işi bitirmek için harekete geçiyor.

ORMAN'DAN TARİHİ KEFALET / TIKLAYINIZ

ARADAKİ FARK 400 BİN EURO

Orman, Gökhan'ın menajeri Ahmet Bulut ile bir araya gelecek ve anlaşma zemini aranacak. Töre, yıllık 1.6 milyon euro talep ediyor. Orman ise bu ücreti 1.2 milyon euroya düşürmeye uğraşacak. İki tarafın orta yolda buluşup anlaşma sağlaması bekleniyor. Beşiktaş, Gökhan ile anlaştıktan sonra Rubin Kazan ile görüşmelere start verecek. Rus yetkililer ile buluşacak olan Başkan Orman, 7.5 milyon euro olan serbest kalma maddesini indirecek.

5 TAKIM BİR HENTBOL ETMEDİ / TIKLAYINIZ

3. ALTERNATİF YABANCI KANAT

Rubin'in 7.5 milyon euroluk bonservis ücretinde ısrar etmeyeceği öğrenildi. Orman, Gökhan Töre'nin transferini 3.5 milyon euroya sonuçlandırılmaya çalışılacak. Slaven Bilic'in ısrarla istediği Olcan Adın da ise Trabzonspor'un “Oyuncuyu kesinlikle satmayacağız” demesi üzerine transfer rafa kalktı. Töre de sorun çıkması halinde yeniden Olcan gündeme gelecek. İki oyuncu da alınamazsa yabancı bir kanat oyuncusu ile anlaşılacak.

RONALDINHO EVİNİ KİRALIYOR

LAHM: RONALDO KARIYERININ ZIRVESINDE

LARS BENDER DÜNYA KUPASI’NDA YOK

Akşam

Yayınlanma Tarihi:08:06,