SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray, Trabzonspor'un satmaya yanaşmadığı Olcan Adın konusundaki ısrarını sürdürüyor. Daha önce Sarı-Kırmızılılar'ın taleplerine karşılık Olcan konusunda Trabzonspor'dan bir yumuşama olmadı. Ancak, yabancı sınırlaması yüzünden çıkmasa giren G.Saray'ın Olcan için bu hafta yeniden Trabzonspor'un kapısını çalacağı öğrenildi.

DROGBA'DAN G.SARAY'A ÖNERİ / TIKLAYINIZ

Aslan'ın gündemindeki bir diğer isim de Beşiktaş'la sözleşmesi biten Gökhan Töre. Kartal'ın bonservisi alma konusunda ağır davranması üzerine G.Saray'ın harekete geçtiği ve Rubin Kazan'la ön görüşme yaptığı da iddia ediliyor.

MEVLÜT’TE SON ZİRVE

Mevlüt'le anlaşmaya varan G.Saray bugün kulübüyle görüşecek. Hedef 2.5 milyon euroya bonservisini almak.

GALATASARAY SINIRI GEÇTİ / TIKLAYINIZ

Hafta içinde Mevlüt Erdinç'le yapılan görüşmelerde anlaşmaya varan G.Saray bugünden itibaren bonservis pazarlıkları için St. Etienne kulübüyle masaya oturacak. Pazarlıkları Başkan'ın danışmanı ve dış ilişkiler sorumlusu Bülent Tulun'un yürütmesi bekleniyor.

Fransızlar Mevlüt Erdinç için G.Saray'dan 5 milyon Euro bonservis bedeli talep ediyor. G.Saray'ın hedefi ise 2.5 milyon euroya işi bitirmek. Mevlüt'ün de G.Saray'a gitmek istediğini kulübüne bildirmesi, Tulun'un elini güçlendiriyor. Mevlüt'e ise yıllık 2 milyon Euro verilecek.

RONALDINHO EVİNİ KİRALIYOR

LAHM: RONALDO KARIYERININ ZIRVESINDE

LARS BENDER DÜNYA KUPASI’NDA YOK

Yayınlanma Tarihi:08:14,