SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yeni Kartal süper formunu koruyor

Adana çim pistinde birbirinden güzel koşular kazanmış olan YENİ KARTAL Cuma sabahı yaptığı sprintinde de adeta uçuyordu. Form durumu şahane olan safkanın yine kazanmasını bekliyorum.

Güncellenme: 14:35, 25/05/2014
Yeni Kartal süper formunu koruyor

Gürdal SÜMER

1.AYAK: LOST RIVER 1700 metre çim pistte kazandığı koşu ile iyi sinyaller verdi. İSMAİL BEY son koşularında ne kadar formda olduğunu gösterdi. NOVEMBER, FORT LAUDERDALE ve IMPRESSING bu ayaktaki şanslı diğer safkanlar.

2.AYAK: MAVERAÜN NEHR idman pistinde ekibimizin dikkatini çekiyor. NALÇIKANLI, SEVİNDİR ve YEKTANEM idmanlarında beğenilen diğer taylar oldular.

3.AYAK: 2000 metre kum pistte koştuğu yarışı kazanmayı başaran AKENATON sevdiği pist ve mesafede iyi yarış çıkarır. BLUE FIRE uzun mesafeyi seven bir isim. ROYAL BEAUTY kazandığı koşu ile formunu gösterdi ve bu koşuda da adından bahsettirir.

4.AYAK: Adana çim pistinde birbirinden güzel koşular kazanmış olan YENİ KARTAL Cuma sabahı yaptığı sprintinde de adeta uçuyordu. Form durumu şahane olan safkanın yine kazanmasını bekliyorum.

5.AYAK: MED BEY uzun süredir bu yarışa hazırlandı ve tayın durumu iyi. YARIBALTA ve KATI SEMİH iyi idman durumları ile diğer şanslı taylar.

6.AYAK: Sürprize müsait koşuda çok atın şansı var. BERHAN KIZI sevdiği pist ve mesafede favorim. SİPANKIZI tabela içinde dolaşıyor. Bu koşuda dikkat ister. ŞANSKAYA, ZAMAN KIZI, NURAN HANIM ve İLGEGÜL sağlam kartlara yazılmalıdır.

TAHMİN 9-8-2-3-5 7-9-13-14 3-5-1 5 11-8-4 12-1-4-11-14-8