SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Başkan Ünal Aysal, sarı kırmızılı kulübün yöneticilerinin ve camianın önde gelen isimlerinin kendisine sık sık yönelttiği, “Roberto Mancini, Galatasaray'dan gidecek mi, yoksa takımda kalacak mı? Giderse yerine kim gelecek” sorularına net şekilde “Kalacak” yanıtını verdi.

SON MAÇLARDAKİ SONUÇLAR ORTADA

MANCINI ile yaptıkları kontratı sürdürmek istediğini belirten Aysal, “Mancini'ye yeteri kadar imkan tanıma niyetindeyim. Önümüzdeki sezonda yeni teknik direktör getirip hem şampiyonluğu hem de 1 seneyi kaybetme riskini göze alamayız. Şimdi ‘Mancini gitsin' diyenler var. Kimi getireceğiz. Bir de o antrenörün G.Saray'ı, Türkiye'yi ve takımı tanıma süresi olacak. Değişim risklidir. Mancini belki takımla çok oynayıp değişikliğe gittiği için eleştirildi ama takımı tanıma sürecini aştı. Son maçlarda sürdüğü kadroların istikrarı ve sonuçları da bana göre bunu ortaya koydu” açıklamasını yaptı.

Serbest kalmak için 6 günü var

İtalyan çalıştırıcı, her 15-31 Mayıs'ta kontratını tek taraflı bedelsiz fesih hakkına sahip…

ÜNAL Aysal'ın Roberto Mancini ile devam kararı almasından sonra gözler İtalyan çalıştırıcıya çevrildi. Çünkü Mancini'nin Galatasaray ile yaptığı sözleşmeye özel bir madde koydurduğu ortaya çıktı. İtalyan teknik adam, sözleşme süresi boyunca her sezon bitiminde 15 ile 31 Mayıs tarihleri arasında kontratını tek taraflı bedelsiz fesih hakkına sahip.

TEK KURUŞ ÖDEMEZ

KISACA İtalyan hoca, kendisine geldiği iddia edilen teklifleri dikkate almaz ise önümüzdeki sezon G.Saray'ı çalıştıracak. Ve ‘gidiyorum' der ise de tek kuruş tazminat ödemeyecek. Mancini kalan 6 gün boyunca bu hakkını kullanmaz ise kendisi de önümüzdeki yıl Türkiye'de kalmak istediğini ortaya koymuş olacak.

Radyospor

LARS BENDER DÜNYA KUPASI’NDA YOK

 

JONES GİDİYOR DONOVAN KESİK YEDİ

 

NEYMAR: FİNALDE MESSİ’Yİ YENMEK İSTERİM

 

İNANMAYA BAŞLAYIN: LUIS FERNANDEZ’İN ŞANS TUZU

 

SUAREZ DÜNYA KUPASI’NA YETİŞİYOR!

 

A MİLLİ FUTBOL TAKIMI İRLANDA’DA

 

DROGBA MİLLİ FORMAYA VEDA EDİYOR!

 

MISIMOVIÇ DÜNYA KUPASI İÇİN İDDİALI

 

DÜNYA KUPASI’NDAN ÖNCE İSTANBUL’DA

 

BOSNA HERSEK MİLLİ TAKIMI’NDAN ÖNEMLİ ÇAĞRI

 

BREZİLYA’DA PROTESTOLAR DEVAM EDİYOR

Yayınlanma Tarihi:21:28,