SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor Kulübünün yeni başkanı Recep Bölükbaşı, Özlüce Tesisleri’nde devir teslim töreni sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, Bursaspor’un, birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyacı olduğu bir dönemden geçtiğini söyledi.

Atatürk Spor Salonu’nda dün akşam gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulun çok güzel geçtiğini anlatan Bölükbaşı, “Sonuçta seçimi biz kazandık. Diğer adaylar da çok başarılı oldu. Sonuçta yapılan maçı Bursaspor kazandı. İşimiz kolay değil. Camiamızın beklediği doğrultuda çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadesini kullandı.

Kendisine ve yönetici arkadaşlarına güvendiğini dile getiren Bölükbaşı, şeffaf bir yönetim anlayışı sergileyeceklerini bildirdi.

Bursaspor’u, bulunduğu konumdan daha yukarılara çıkarmak için Bursa’nın her kesiminin büyük desteğine ihtiyaçları olduğunu vurgulayan Bölükbaşı, “Bursaspor çok büyük bir camia. Yönetimlere sabır göstermeliyiz. Bizlerin camia ile çok iyi bir iletişim kurmasını sağlamalıyız. Başkan ben olabilirim ama bizim yönetim kurulumuz tüm Bursa olacaktır. Büyüklerimiz, eski başkanlar, eski yöneticiler, mevcut yöneticiler, medya, taraftar kısacası herkesle el birliği içinde olmalıyız. Allah utandırmasın” diye konuştu.