SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin eski teknik direktörü Aykut Kocaman, SKY 360’da katıldığı Kültür Fizik programında kendine ve gündeme dair açıklamalarda bulundu.

“ARDA, ATLETİCO’NUN FUTBOL AKLIDIR” Kocaman, “Futbol tabi ki sadece koşmak değildir. Arda Atletico Madrid’in futbol aklıdır. Arda’dan herşey bekleniyor, ihtiyacı giderebiliyor.Çok iyi bir tekniğimiz olduğu söylenemez. Fizik kalitemizi üst seviyelere çıkarmamız gerekiyor. Bizim herşeyimiz siyaset, ekonomi, spor üsten aşağı akıyor. Bir şeyleri değiştirme çabalarına saygı duyuyorum ama değişeceğine inanmıyorum.” dedi.

“1 HAFTA 10 GÜN İÇİNDE NETLEŞİR” Kocaman, “Trabzon maçındaki golümün anlamı büyük ama en beğendiğim golüm Sarıyer maçında attığım gol. Fenerbahçe’den ayrıldıktan sonra hayatımı değişitrmek, renklerdirmek için çok fazla seyahete gittim.Kendimden değil işimden bahsetmeyi seviyorum. Eşofman giyiyordum çünkü bu takımla birlikte olmaktır, futbolcularla birlik olduğumuzu gösterir.Seneye bir yerden başlayacağım. Nerede olacağını şu an kestiremiyorum ama 1 hafta 10 gün içinde netleşir diye düşünüyorum.” diye konuştu.

LARS BENDER DÜNYA KUPASI’NDA YOK

 

JONES GİDİYOR DONOVAN KESİK YEDİ

 

NEYMAR: FİNALDE MESSİ’Yİ YENMEK İSTERİM

 

İNANMAYA BAŞLAYIN: LUIS FERNANDEZ’İN ŞANS TUZU

 

SUAREZ DÜNYA KUPASI’NA YETİŞİYOR!

 

A MİLLİ FUTBOL TAKIMI İRLANDA’DA

 

DROGBA MİLLİ FORMAYA VEDA EDİYOR!

 

MISIMOVIÇ DÜNYA KUPASI İÇİN İDDİALI

 

DÜNYA KUPASI’NDAN ÖNCE İSTANBUL’DA

 

BOSNA HERSEK MİLLİ TAKIMI’NDAN ÖNEMLİ ÇAĞRI

 

BREZİLYA’DA PROTESTOLAR DEVAM EDİYOR

Yayınlanma Tarihi:14:10,