SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mükemmel formuyla Tornado Strike şanslı

Boyunla kaybettiği son yarışındaki performansına hayran kaldığım Tornado Strike, bu yarış için yaptığı hazırlıklarında çok başarılı göründü. Fit durumdaki tayın uzayan mesafeye rağmen tanıdık binicisiyle kazanmasını bekliyorum.

Güncellenme: 11:40, 23/05/2014
Mükemmel formuyla Tornado Strike şanslı

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Bu yarışa hedeflenen COŞKUNKIZ, uygun rakipleri yanında öncelikli isimdir. Zorlanmadan kazandığı son yarışı ardından formunu sürdüren RABİA bence tek rakibidir.

2.AYAK: Az bir farkla kaybettiği son yarışı ardından yakaladığı mükemmel formunu titiz çalışmalarıyla bir kat daha artıran TORNADO STRIKE'ın müsait rakipleri yanında Maiden'a veda etmesini bekliyorum.

3.AYAK: İlk 3 koşusunda kalitesini ispatlayan DÖKERBEY ve ilk startı mükemmel olan AKABEY, en az bu ikili kadar formda görünen YEDİKARANFİL ve sevdiği pistte MERKÜROĞLU kuponlara yazılmalı. Sürprizciler TEKTAÇ'a bir çarpı atabilir.

4.AYAK: MY SECRET kuvvetli sprintiyle yine kazanabilir. Mesafesinde koşan STEEL CAT sert rakibidir. ÇAYKAŞI ve MYTHOGENIC'e dikkat.

5.AYAK: Kondisyonlarını birbirlerine yakın olan MÜHÜR, STELLINA, GÖÇMENHAN ve UÇANBEY'i ayırmayınız.

6.AYAK: ERBAB'tan çok iyi bir yarış bekliyorum. Kazanma zamanı gelen IRON GIRL ve hazır kıta YOUR WELCOME hata affetmez. Kuvvetli kan hattıyla GALİPHAN ihmal edilmemeli. THE MENTALIST, KERİM AĞA, MYSTICAL LADY ve YELLOW SUN da takip edilmeli. Bol şanslar.

TAHMİN 8-6 8 3-1-8-6-7 1-7-5-2 4-3-2-1 2-11-9-3-8-5-13-15