SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Amkspor.com / DIŞ HABERLER

Manchester United’a son yılların en kötü sezonunu yaşattıktan sonra kovulan David Moyes, kovulma sürecinde yaşadığı psikolojiden çıkamıyor. Kovulduğunu gazetelerden öğrenen ve neye uğradığını şaşıran Moyes, geçtiğimiz gün çıkarttığı kavga sonucu karakolluk oldu.

Çarşamba gecesi arkadaşları ile bir bara giden 52 yaşındaki Moyes, mekanın dışında oturan ve kendisine laf atan gence saldırdı. Joshua Gillibrand isimli genci önce masanın üzerine fırlatan Moyes, daha sonra eline geçirdiği içki şişesiyle kafasına vurarak yaraladı. Neye uğradığını şaşıran Gillibrand, hastanede tedavi edildikten sonra taburcu edildi.

Görgü tanıkları, Moyes’in kendisine laf atan genci önce duymazdan geldiğini, ancak bara girdikten kısa bir süre sonra hışımla dışarı çıkarak Gillibrand’a saldırdığını söylediler. Tanıklar, 52 yaşındaki Moyes’in kendisinden geçtiğini ve öfkesini kontrol edemediği fikrinde birleşti.

Sun’a konuşan Gillibrand ise olayı “Üzerime sinirli bir şekilde yürüyen Moyes’e şaka yaptığımı söyledim ancak dinlemedi. Önce beni yere fırlattı. Daha sonra da bileğimden yakaladı ve kafama şişe ile vurdu. Biran öleceğimi zannettim” şeklinde anlattı.

 

KORKTUĞU BAŞINA GELDİ / TIKLAYINIZ

 

SİSTEM TAMAMEN DEĞİŞİYOR / TIKLAYINIZ