SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

A Milli Takım ile birlikte kampta bulunan Mevlüt Erdinç, hem Fenerbahçe hem de Galatasaray’ın transfer listesinde bulunuyor. İki kulüp de golcü oyuncunun menajeriyle temasa geçerken transferde henüz somut bir gelişme yaşanmadı.

“FRANSA DIŞINA ÇIKMAYA HAZIR” 

NTV Spor’a konuşan Mevlüt Erdinç’in ağabeyi Ramazan Erdinç, milli oyuncuya sadece Türkiye’den değil Avrupa’nın birçok kulübünden teklif geldiğini söyledi. Ramazan Erdinç, “Mevlüt kariyerinin önemli bir noktasında. Şu an 27 yaşında ve Fransa dışına çıkmaya hazır. Bu isteğini de St Etienne yetkilileri ile görüştü. Kulüp, gelen teklifleri değerlendireceğini söyledi. Ama ‘Kesinlikle takımdan ayrılacak' demek de doğru olmaz. St Etienne’den ayrılma ihtimali yarı yarıya… St Etienne’de çok iyi bir sezon geçirdi. Taraftar Mevlüt’ü seviyor ve gitmesini istemiyor” dedi.

“DÜNYA KUPASI SONRASI NETLEŞECEK”

Basında çıkan haberlerin aksine Mevlüt’ün Türkiye’den hiçbir kulüple anlaşmadığını ifade eden Ramazan Erdinç, “Ayrıca şunu da söylemek isterim Türkiye’de Mevlüt’ün hangi takımı tuttuğuyla ilgili bazı haberler çıktı. Mevlüt Türkiye’de hiçbir takımın taraftarı veya sempatizanı değil. Transferinin Dünya Kupası sonuna kadar netleşmesini bekliyoruz. Umarım hayırlısı olur.” diye konuştu.

LARS BENDER DÜNYA KUPASI’NDA YOK

 

JONES GİDİYOR DONOVAN KESİK YEDİ

 

NEYMAR: FİNALDE MESSİ’Yİ YENMEK İSTERİM

 

İNANMAYA BAŞLAYIN: LUIS FERNANDEZ’İN ŞANS TUZU

 

SUAREZ DÜNYA KUPASI’NA YETİŞİYOR!

 

A MİLLİ FUTBOL TAKIMI İRLANDA’DA

 

DROGBA MİLLİ FORMAYA VEDA EDİYOR!

 

MISIMOVIÇ DÜNYA KUPASI İÇİN İDDİALI

 

DÜNYA KUPASI’NDAN ÖNCE İSTANBUL’DA

 

BOSNA HERSEK MİLLİ TAKIMI’NDAN ÖNEMLİ ÇAĞRI

 

BREZİLYA’DA PROTESTOLAR DEVAM EDİYOR

Yayınlanma Tarihi:14:18,