SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gürdal SÜMER

1.AYAK: KİM TUTAR BENİ bu yarışı için yaptığı 800'lük galobunda da ekibimizin ilgisini çekti. Formda tay Şahin Akduman ile bu yarışı kazanır.

2.AYAK: ŞEN MÜRVET ilk atım. UÇKAYA, HİSARGÜL, KORKUT EBRU, CEMİLEM ve MEŞTER KIZI sağlam kartlara yazılması gereken isimler.

3.AYAK: Kum pisti seven VEDO iyi hazırlıkları ile ilk şans vereceğim safkan. WHITE MIST seri stili ile kaçıp bitirmeye çalışacak. Mesafeyi biraz kısaltması halinde başarılı olabilir. TRALLES GIRL, ACTION LAW ve AENEAS diğer şanslı safkanlar.

4.AYAK: Son yarışını çok beğendiğim GÖREME uygun rakipler arasında en şanslı safkandır. Bana göre tek rakip ise form durumunu koruyan SONKALELİM olur.

5.AYAK: MOSTAR ilk yarışında çimde iyi koşacağının sinyallerini verdi. BALYOZ iyi hazırlıkları ile en yakın rakiptir. BALIKESİRLİ iki yarışında da üçüncü kalırken iyi not aldı. LAPAZ formda görünümü ile gözlerden kaçmayan bir diğer tay.

6.AYAK: DIVINE STAR çok iyi formu ile favorim. NARKOZ son yarışını kazanarak formunu gösterdi. ART WOMEN, INKASSATOR ve FAIR UDAÇİ çok at yazanlar için ideal isimlerdir. Bol şanslar dilerim.

TAHMİN 3 7-12-2-11-8-15 10-6-5-7-8 1-2 11-3-7-9 2-1-11-7-6