SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hoş bir espri yaptıklarını söyleyen Fenerbahçe kalecisi, “Bütün dünya bunu konuştu. Bunun cevabı olmaz. Cevap verirlerse gülünç duruma düşerler. Bu şampiyonluk 3 Temmuz sürecinin şampiyonluğu” dedi.

“AVRUPA’DA OLMAYIŞIMIZ… ” / TIKLAYINIZ

Şampiyon Fenerbahçe'nin tecrübeli kalecisi Volkan Demirel, elde ettikleri başarının çok değerli olduğunu belirtirken, “Yaşadığım 5 şampiyonluğun hepsinin bir değeri, hepsinin bir önemi var ama bu seneki şampiyonluk, bu sezonun değil, 3 Temmuz sürecinin şampiyonluğu. Hakkın yerini bulduğunu düşünüyorum” dedi.

Fenerbahçe'ye sürekli iftiralar atıldığını ve önünün kesilmeye çalışıldığını söyleyen Volkan, “Fenerbahçe'nin önü açıldığı takdirde daha da büyük başarılar elde edip, Avrupa'da Türkiye'yi temsil edecektir” diye konuştu.

KIRILACAK BİR ŞEY YOK

33. haftadaki Karabükspor karşılaşmasında, saha içinde “Şampiyon Fenerbahçe” yazılı bir kağıt parçasını elde ele dolaştırarak, Galatasaray Teknik Direktörü Roberto Mancini'nin not iletmesi olayına yaptıkları göndermeyle ilgili de konuşan Volkan, şöyle devam etti: “Kimseyi kırmak istemedik. Sadece bir sezon boyunca gördüğümüz bir olayı, güzel bir şekilde, esprili bir şekilde bitirmek istedik. Bence güzel de oldu, çok da şık oldu. Tabii ki bazıları tarafından beğenilmeyebilir. Ancak hiç önemli değil. Hiç olmazsa küfür etmeden, kimseyi kırmadan yaptık. Kimse üzülmesin, bize cevap vermeye kalkmasın. Bunların cevabı olmaz. Cevap verirlerse gülünç durumuna düşerler.

PORTEKİZ’İ DESTEKLİYORUM

Volkan Demirel, Brezilya'daki 2014 Dünya Kupası'nda Portekiz'i desteklediğini söylerken, “Çoğunlukla Portekiz Milli Takımı'nda arkadaşlarımız var. Ben Portekiz'e ülke olarak her zaman sempati duymuşumdur” dedi.

Hürriyet

LARS BENDER DÜNYA KUPASI’NDA YOK

 

JONES GİDİYOR DONOVAN KESİK YEDİ

 

NEYMAR: FİNALDE MESSİ’Yİ YENMEK İSTERİM

 

İNANMAYA BAŞLAYIN: LUIS FERNANDEZ’İN ŞANS TUZU

 

SUAREZ DÜNYA KUPASI’NA YETİŞİYOR!

 

A MİLLİ FUTBOL TAKIMI İRLANDA’DA

 

DROGBA MİLLİ FORMAYA VEDA EDİYOR!

 

MISIMOVIÇ DÜNYA KUPASI İÇİN İDDİALI

 

DÜNYA KUPASI’NDAN ÖNCE İSTANBUL’DA

 

BOSNA HERSEK MİLLİ TAKIMI’NDAN ÖNEMLİ ÇAĞRI

 

BREZİLYA’DA PROTESTOLAR DEVAM EDİYOR

Yayınlanma Tarihi:07:49,