SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Devre arasında İstanbul’a gelen, pasaport sorunu nedeniyle sözleşmesi devreye sokulamayan genç orta saha oyuncusu, transfer döneminin başlamasıyla birlikte resmen Galatasaray’lı olacak.

4 GOL ATTIĞI ÇİFT KALE MAÇTA SAKATLANMIŞTI

Basel’den transfer edilen Endoğan, ilk geldiği haftalarda, katıldığı bir çift kale maçta 4 gol atmış, ama aynı antrenmanda ağır bir sakatlık geçirerek sezonu kapatmıştı.

HAZİRAN’DAN İTİBAREN TAKIMLA ÇALIŞMALARA YENİDEN BAŞLIYOR

Endoğan’ın temsilcisi Yüksel Demir, Radyospor’a yaptığı açıklamada, “Başkan Ünal Aysal’la konuştum. Transferinde hiç bir sorun yok. Biz zaten 5 buçuk yıllık bir sözleşme imzalamıştım. Şimdi Endoğan’ın Türk pasaportunu bekliyoruz. Başkan bu konunun da çözüme kavuşmak üzere olduğunu söyledi. Endoğan, Türk statüsünde oynayacak. Haziran’dan itibaren takımla çalışacak. Zaten topla çalışmalara başladı. Sezon başı kampında da takımla çalışacak” dedi.

GALATASARAY’LA BASEL ARASINDA HİÇBİR SORUN YOK

İsviçre kulübü Basel’le, Galatasaray arasında transfer ödemesi konusunda sorun olduğu iddiasının da tamamen gerçek dışı olduğunu belirten Demir, “Ben geçen hafta Basel’de, kulüpteydim. Hiç bir sorun yok. İki kulüp arasında gerekli anlaşma yapıldı. Endoğan, Basel’den ayrıldı. Galatasaray’ın futbolcusu” diye konuştu.

“ÇOK HEYECANLIYIM”

Genç futbolcu ise yeni sezona kendisini çok iyi motive ettiğini belirterek, “Başkanımız ve Galatasaray’ın bana gösterdiği ilgiden çok memnunum. Yeni sezon için çok heyecanlıyım, bir an önce kendimi kanıtlayıp, çocukluğumdan beri hayallerini kurduğum Galatasaray’a faydalı olmak istiyorum” dedi.

HAJROVIC, ENDOĞAN’IN YEDEĞİYDİ

Endoğan Adili, Grasshoperss’ta oynadığı dönemden, 17 yaşındayken, ilk 11’e girmeyi başarmıştı. O dönemde İzzet Hajrovic’in Endoğan’ın yedeğiydi. Sonrasında bu başarısı onu Basel’e taşımıştı.

LARS BENDER DÜNYA KUPASI’NDA YOK

 

JONES GİDİYOR DONOVAN KESİK YEDİ

 

NEYMAR: FİNALDE MESSİ’Yİ YENMEK İSTERİM

 

İNANMAYA BAŞLAYIN: LUIS FERNANDEZ’İN ŞANS TUZU

 

SUAREZ DÜNYA KUPASI’NA YETİŞİYOR!

 

A MİLLİ FUTBOL TAKIMI İRLANDA’DA

 

DROGBA MİLLİ FORMAYA VEDA EDİYOR!

 

MISIMOVIÇ DÜNYA KUPASI İÇİN İDDİALI

 

DÜNYA KUPASI’NDAN ÖNCE İSTANBUL’DA

 

BOSNA HERSEK MİLLİ TAKIMI’NDAN ÖNEMLİ ÇAĞRI

 

BREZİLYA’DA PROTESTOLAR DEVAM EDİYOR

Yayınlanma Tarihi:13:04,