SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ersun Yanal’dan Caner müjdesi

Sarı-lacivertli takımın teknik direktörü Ersun Yanal, FB TV’de yayınlanan ’Ersun Yanal İle Teknik Analiz’ isimli programda tüm bir sezon içinde yaşadıklarını ve şampiyonluğun nasıl geldiğini anlattı.

Güncellenme: 18:23, 23/05/2014
Ersun Yanal’dan Caner müjdesi

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, sözleşmesi 31 Mayıs’ta sona erecek milli futbolcu Caner Erkin’in sarı-lacivertli takımda kalacağını düşündüğünü söyledi.

Yanal’ın, FB TV’deki “Ersun Yanal ile teknik analiz” programda yaptığı açıklamada, Caner’in gönlünün Fenerbahçe’de olduğunu belirterek, “Caner’in Fenerbahçe’de kalacağını düşünüyorum. Gönlünün de burada olduğunu biliyorum. Umarım en kısa zamanda o imzalar atılır ve her şey bizim bıraktığımız yerden devam eder” dedi.

Caner Erkin’in çok çalıştığını anlatan Yanal, “Caner’in çok daha iyi olacağını düşünüyorum. O genç bir oyuncu daha 25 yaşında, tam olgunluk zamanı. Caner’in Türk futboluna da çok büyük katkıda bulunacağını umuyorum” ifadelerini kullandı.

Sezon içinde yaşadığı sağlık sorunlarıyla ilgili çok spekülasyonlar yapıldığını belirten Yanal, şöyle devam etti:

“Bu beni çok üzüyor. Ben çok sağlıklıyım, herhangi bir problemim yok. Herkesin başına gelebilecek bir hadise başıma geldi. Şanslıyım bu bir şakayla hiçbir klinik bulgu olmadan kendiliğinden check-up sonucunda çıkan ve arkasından da hızlı bir şekilde tedavisi olan bir sonuç yaşadım.”

Denizciliğe karşı ilgisi anlatan Yanal, “Marmara Açıkdeniz Yat Kulübü’nün kongresi yapıldı, ben de başkan oldum.Yelken sporuyla, deniz sporuyla uğraşacak gençlerimizin ve çocuklarımızın önünü açmak adına böyle bir sosyal sorumluluk programı içerisinde yer alacağım. Ayrıca fotoğraf çekmeyi çok seviyorum. Ciddi bir fotoğraf arşivim var” diye konuştu.

LARS BENDER DÜNYA KUPASI’NDA YOK

 

JONES GİDİYOR DONOVAN KESİK YEDİ

 

NEYMAR: FİNALDE MESSİ’Yİ YENMEK İSTERİM

 

İNANMAYA BAŞLAYIN: LUIS FERNANDEZ’İN ŞANS TUZU

 

SUAREZ DÜNYA KUPASI’NA YETİŞİYOR!

 

A MİLLİ FUTBOL TAKIMI İRLANDA’DA

 

DROGBA MİLLİ FORMAYA VEDA EDİYOR!

 

MISIMOVIÇ DÜNYA KUPASI İÇİN İDDİALI

 

DÜNYA KUPASI’NDAN ÖNCE İSTANBUL’DA

 

BOSNA HERSEK MİLLİ TAKIMI’NDAN ÖNEMLİ ÇAĞRI

 

BREZİLYA’DA PROTESTOLAR DEVAM EDİYOR

Yayınlanma Tarihi:14:01,