SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sevdiği pist ve mesafede Yolcu Bey

Ankara çimini çok seven ve son iki yarışında da bunu ispat eden formda YOLCU BEY kantarmasını tanıdığı Akın Sözen ile günün banko atıdır.

Güncellenme: 08:37, 22/05/2014
Sevdiği pist ve mesafede Yolcu Bey

Ercan KORKMAZ

1.AYAK: Salı sabahı yaptığı sprintinde çok iyi görünen KÜÇÜK MERKÜR koşunun en şanslı tayı. REİS BABA uzun süredir idmanda ve ekibimizin ilgisini çekiyor. KALP AĞRIM ve DELİ MEKUŞ diğer şanslı taylar.

2.AYAK: Ankara çiminde koştuğu son iki yarışını çok beğendiğim LENGÜR LÜNGÜR süren formu ile yine iyi koşacak. SERKANAĞA son yarışlarını beğendiğim isim oldu. AKAN NEHİR ikinci kaldığı yarışında çıkış yaptı. KATI KAZAN, BAŞARILITAY ve UÇANBİR geniş kuponlarda yer almalı.

3.AYAK: 1900 metre çim pistte yarım boyla ikinci kalan ve daha sonra koştuğu 1400 metre ağır çimde kolay kazanmayı başaran YOLCU BEY mükemmel form durumu ile bu yarışı da kazanır.

4.AYAK: Ankara kumunda başarılı koşan ABRAJ Ahmet Çelik ile yine çok iyi koşacak. İstanbul çiminde kısa vade koşularda şahane koşular çıkarmış olan BAWIKAL kum pistte de iyi koşabilen bir tay. Form durumunu çok beğendiğim LAGUARDIA çok at yazanlarca düşünülmeli.

5.AYAK: Seri stilli safkan KÜÇÜK MATRA iyi form durumu ile beyaz bayrak ayna yapabilir. ALY GIRL kazandığı koşu ile formunu gösterdi. Yine sonlarda etkili olmaya çalışacak. Son iki çim yarışını beğendiğim DESNA giderek artan formu ile kuponlara yazılmalı.

6.AYAK: AKSOYAK galoplarında ekibimizce beğenilen isim oldu. PİRGEÇTİ, TUMBUL SAVAŞ, KANGALKIZ, SEVİLEN TAY ve ÇETİNBERK sırası ile kazanma şansı vereceğim diğer taylar.

TAHMİN 3-5-10-8 2-7-9-8-6-5 3 2-1-5 3-1-6 1-6-7-9-10-8