SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta rota Demba Ba

“Bundan sonra transferi ben yürüteceğim” diyen Başkan Orman işe Senegalli’den başladı. Orman, Chelsea CEO’suyla 1 yıllık kiralama konusunda önemli mesafe kat etti.

Güncellenme: 08:57, 22/05/2014
Beşiktaş’ta rota Demba Ba

Demba Ba sosyal medyada Beşiktaş pankartını paylaşınca taraftar heyecanlandı. Twitter'da esprili mesajlar paylaşıldı. Ama tüm bunlar basit bir şaka değildi. Çünkü Slaven Bilic tatil için ülkesine gitmeden başkan Fikret Orman'dan Demba Ba'nın alınmasını istemişti.

KEŞKE BILIC VE ÖZEN’İ DİNLEMESEYDİM / TIKLAYINIZ

Bu sezon transferle bizzat ilgileneceğini Lig TV yayınında itiraf eden Fikret Orman ilk iş olarak mayıs ayı başında İstanbul'da görüştüğü Chelsea CEO'su Ron Gourlay ile yeniden temasa geçti ve geçtiğimiz salı günü Londra'da Demba Ba'yı istedi. Menajer Mourinho'nun yeni sezonda kadrosunda düşünmediği yıldız golcü için ilk cevap olumlu oldu.

BILIC’LE KAVGA ETTİK / TIKLAYINIZ

Beşiktaş’a gereken kolaylığın sağlanacağı sözü alındı. Siyah-beyazlılar 10 milyon euro dolayındaki bonservis için sponsor arayışları bşaladı. Sponsorluk içinVodafone ile görüşen Orman, ilk etapta oyuncuyu 1 yıllık kiralamak için teklifini iletti. Futbolcu ile yapılacak görüşmelerin ardından transfere yön verilmesi bekleniyor.

Yayınlanma Tarihi:07:29,