SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İşte Terim’in açıklamaları:

“Bu maça bir çok yönüyle bakabiliriz. Birinci yönü Kosova’yı bir ülke olarak tanıyoruz. UEFA ve FIFA Kosova’yı tanımalı. Bizim buraya gelmemiz bunun için bir mesajdı. Budnan sonra futbol eğitimi açıısndan burada işler yapacağız. Bunun sözünü verdik. Onlara yeni statülerinde yanlarında olduğumuzu anlatmak için buraya geldik. Oyun hakkında pek söylenecek bir şey yok. Bazı oyuncularımızı görmek iyi oldu. İyi bir oyun oldu.”

“SOMA İÇİN YAPACAKLARIMIZ VAR…”

“Futbol Federasyonu’nun birimleri ve futbolcularımızın Soma’ya gitmeleri çok güzel oldu. Soma halkı da bizi ç.ok iyi karşıladı. Etkilerinden çabuk kurtuluyoruz ancak hayatımızdan empatiyi eksik etmemeliyiz. Bize olsaydı ne olurdu onu düşünmek gerek. Biz oraya gidip her şeyi canlı gördük. İçlerine girdik ve acılarını anladık. İnşallah Allah bir daha göstermez böyle bir felaket. Bizim de değişik projelerimişz var Soma ile ilgili.”

“Kosova’daki maden işçileri de baretlerle gelmiş. Bu da güzel bir mesajdı. Siyah formaları da özel uçakla getirttik. Bu kötü günlerdebirlik beraberliği bozmamak lazım.”

 

YİNE TARİHE GEÇTİK / TIKLAYINIZ

 

MİLLİLERDEN RAHAT GALİBİYET / TIKLAYINIZ

Yayınlanma Tarihi:22:21,