SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sevdiği pistte Külhan şanslı

Sentetik pistte sergilediği ilk 3 yarışında mükemmel görünen Külhan, titiz çalışmalarıyla güzel formunu devam ettiriyor. Bu yarışa da oldukça çok iyi hazırlanan safkan, sevdiği pistte fotoyu önde geçmeye yakın

Güncellenme: 10:51, 21/05/2014
Sevdiği pistte Külhan şanslı

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Daha iyi duruma gelen DEMİRİZ ve kazandığı yarış sonrası çok iyi durumda olan YENİ BEN ilk atlarım. Rakip olarak HIRÇINKAYA ve KÖKAĞA'yı öneririm.

2.AYAK: Sergilediği yarışlarıyla göz dolduran MARA DESPINA en şanslı safkandır. TEARRA ve PAN AMORE en sert rakipleridir. TORUN SETENAY ve DIVINE RIVER ikilisi ise geniş kuponlara yazılmalı.

3.AYAK: Süper formunu titiz çalışmalarıyla eksiksiz olarak devam ettiren KÜLHAN'ın, başarılı hazırlıklarıyla sevdiği pist ve mesafede fotoyu önde geçmesini bekliyorum.

4.AYAK: İlk kez koşacak tayların mücadelesinde, sıkı hazırlanan WHISTLE'ye ilk şansı veriyorum. Düzenli idmanları bulunan ALDERAN en ufak hata affetmez. STAR OF ROCK, MISS QUEEN ve PICCIKATO'ya dikkat.

5.AYAK: Çok iyi bir ahır bakımına sahip BURAKEFE, uzun zamandır koşmasa da sevdiği pistte kazanabilir. Ekürisiyle YARIŞALAN ve formunu ilerleten SARRAF hata affetmez. ALTUNPINAR, AFFAN ve ÇETİNYÜREK daha sonra düşünülmeli.

6.AYAK: Son yarışı ölçü olmayan SHERE KHAN çok iddialı. Formları çok iyi ve birbirine yakın olan PEAKPOINT ve EASTER sert rakipleridir. Bol şanslar.

TAHMİN 6-4-9-3 8-9-1-10-2 67-1-3-4-5 6-4-8-10-5-7 4-1-3