SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto 2. Lig play-off çeyrek finalinde Ankaragücü’ne elenen Bandırmaspor’un teknik direktörü Mustafa Çapanoğlu, “Ankara deplasmanında hiç beklemediğimiz bir sonuç aldık. Sezon başından bu yana en kötü oyunumuzu oynadık” dedi.

Çapanoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, Bandırma’da 1-0 yendikleri Ankaragücü’ne deplasmanda 2-0 mağlup olmaları sonucu PTT 1. Lig umutlarının sona erdiğini söyledi.

Bu yenilgiyi beklemediklerini anlatan Çapanoğlu, şöyle konuştu:

“Ankara deplasmanında hiç beklemediğimiz bir sonuç aldık. Sezon başından bu yana en kötü oyunumuzu oynadık. Bunda oyuncularımızın Bandırma’da alınan 1-0’lık skorun vermiş olduğu rahatlık ve Ankaragücü taraftarlarının oyuncularımız üzerinde oluşturduğu tribün baskısının etkili olduğunu düşünüyorum. 91’inci dakikada Cenk’in düşürülmesi bariz penaltıydı ancak maçın hakemi bunu görmedi. Bu sezon gerek lig gerekse play-off maçlarında hakemlerden yana sıkıntılar yaşadık. Temennimiz; gelecek yıl hakemlerimizin böyle bariz hatalar yapmamalarıdır. Çünkü hataların bedelini takım olarak ağır ödüyoruz. Ankaragücü maçında da bunun sıkıntısını yaşadık.”