SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gürdal SÜMER

1.AYAK: AĞA OSMAN kum ve çim pistte koştuğu son iki yarışını kazanırken iyi göründü. BEYLAM çok iyi formunu koruyor. TATLIKOTAN ve MATURKIZ iyi formları ile şans vereceğim safkanlar.

2.AYAK: RAIN OF APRIL son iki yarışında ikinci kalırken iyi sinyaller verdi. ONLINE SCORE, TOTAL SCORE, KAŞMİRCAN ve ŞET OĞLU maiden koşuda sırası ile şans vereceğim taylar.

3.AYAK: MAHİDEVRAN Adana çiminde iyi koşuları ile dikkat çekti. RUKİYE SULTAN ağır kilosuna rağmen iyi formu ile düşünülmeli. YANLIZKURT, GÜVENER ve TOMURCUKHAN sağlam kartlara yazılmalıdır.

4.AYAK: XASİ son iki çim yarışında 2. yaparken özellikle ben son 2.'liğini çok beğendim. Mehmet Kaya ile çok iyi koşacak. Bana göre tek rakip yarışları iyi olan GOLD KAAN olur.

5.AYAK: BALBEY 93 gündür koşmuyor ancak safkan düzenli idmanda. FOBİ Elazığ'da kazandığı koşu ile formunu göstermiş oldu. BABA ALTAR bu mesafeyi çok sever. MIRAZBATUR mükemmel form durumu ile koşunun bir diğer şanslı ismi olacak.

6.AYAK: Adana kumunda son 3 yarışında büyük çıkış yapan NO STRESS ağır kilosuna rağmen müsait gurupta bu yarışı kazanacaktır.

TAHMİN 1-3-2-8 13-12-5-9-4 5-1-2-4-8 2-1 1-2-8-6 1