SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rasim EPLİ

1.AYAK: Son koşusunda sert rakiplere çattığı için tabelada yer bulamayan DUST CATCHER bugün uygun görünen rakiplerin arasından sıyrılabilir. Günün bankosu olarak yazıyorum.

2.AYAK: CİHANEFE sprint mesafesini ayarlayabilirse şanssızlığını kırabilir. Sevdiği pistte AHPAR yakın rakibi olur. MERZA, DURMAZBEY, PEK-KURT, LİDER, ARAPKIR ve EŞKBARAĞA sağlam kuponlarda bulunmalı.

3.AYAK: Bu sezon bu pistteki ilk koşusunda fazla sıkıştırılmayan ÖZFİDAN bence bugün çok başarılı bir performans sergileyecek. CANÖZÜMLÜ, BURHANİYE ve ALARAP rakipleridir.

4.AYAK: DEMİRDÖVEN uyumlu pilotuyla seriyi sürdürebilir. Son koşusunu kolay kazanan BİTİRİMKARINCA en ufak hatasını affetmez.

5.AYAK: TEKİNEFE tatlı bir sürprize imza atabilir. SERVANAĞA sahada çok tutuluyor. BAŞYAZAR, ARTVİNLİ, BAHABEY ve GENCERHAN iyi durumlarıyla mücadeleye dahil olabilecek diğer isimlerdir.

6.AYAK: Güvendiğim bir kaynak kulağıma WEREWOLF' u fısıldadı. STERK DANCER hedef yaptı. FEYAZAN, CEVDET ve SPYRIDON burasını sigorta eder. Bol şanslar.

TAHMİN 9 4-7-3-1-2-8-12-13 8-3-7-2 4-2 12-10-3-4-5-9 10-17-5-3-9