SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ercan KORKMAZ

1.AYAK: 2 yarış gören DUST CATCHER çok müsait kilosu ve iyi hazırlıkları ilk atım. CANDAR bu yarışa iyi hazırlandı. MAYA KISKA ve TURKISH ATTACK diğer şanslılar.

2.AYAK: CİHANEFE yakın 4. kaldığı koşusunu beğendiğim isim oldu. MERZA çimi seven bir isim ve Selim Kaya ile şansı var. Son iki yarışını çok iyi koşan AHPAR ve iyi hazırlıkları ile dikkat çeken LİDER daha sonra düşündüğüm safkanlar.

3.AYAK: Ankara ve Adana çiminde kazandığı koşuları ile dikkat çeken CANÖZÜMLÜ koruduğu mükemmel form durumu ile bu yarışı da kazanır.

4.AYAK: Murat Gündüzeli ile 10 yarış kazanan DEMİRDÖVEN şahane formunu koruyor. Ancak bu safkanın bu mesafeyi ilk kez koşacak olmasından dolayı yanına at yazmak istiyorum. BİTİRİMKARINCA ve DORABEY rakipleridir.

5.AYAK: ÖZDENÖREN çok iyi formu ile favorim. SERTAĞA son iki yarışında çok iyi göründü. KOCABATUR ve GENCERHAN diğer şanslılar.

6.AYAK: Sürprize açık bir Maiden koşu. REWARDING GIRL, CEVDET, BLACK MAMBA, SPYRIDON, GANJ, IN FOCUS ve FEYAZAN sırası ile yazılması gereken isimlerdir.

TAHMİN 9-8-5-6 4-3-7-8 3 4-2-5 8-1-2-9 16-3-2-9-13-14-5

Yayınlanma Tarihi:10:47,