SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Avrupa futbolunun en prestijli organizasyonu UEFA Şampiyonlar Ligi’nde, kupayı 10. kez müzesine götürmek isteyen Real Madrid, 24 Mayıs Cumartesi günü Lizbon’da Atletico Madrid’e karşı oynayacağı finale hazırlanıyor.

Final maçının oynanmasına 4 gün kala Cristiano Ronaldo, Karim Benzema ve Gareth Bale’in takımla antrenmana çıkmaması dikkati çekti.

Antrenman sonrası basın mensuplarına açıklama yapan Ronaldo, “Kendimi çok daha iyi hissediyorum. Antrenmana çıkmadım ama cimnastik salonunda çalışıyor, koşu yapıyorum. Şu anda kendimi fazla zorlamıyorum ama cumartesi günü sahada en iyi Ronaldo olacak. Kendimi iyi hissediyorum. Normal olarak hiç kimse finali kaybetmek istemez ve ben de uzun zamandır beklediğim bu finalde oynayacağımı düşünüyorum ama eğer vücudum buna izin vermezse dünyanın sonu değil” diye konuştu.

Sezon sonunda küçük bir sakatlık sorunu yaşadığını, ancak bunun normal olduğunu belirten Ronaldo, “Her futbolcu böyle sorunlar yaşayabilir ama ben kendimi iyi hissediyorum ve cumartesi oynayacağıma eminim. Cumartesi en üst düzeyde olacağım” dedi.

 

KRAL ÇIPLAK! / TIKLAYINIZ

 

“ÖNEMLİ BİR PARÇA OLDUM” / TIKLAYINIZ

 

 

Yayınlanma Tarihi:16:00,