SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

F.Bahçe başsağlığı için neden bekledi?

Fenerbahçe'nin resmi sitesinden Ali Şen'in trafik kazasında hayatını kaybeden torunu için yayınlayacağı başsağlığı mesajını neden beklettiği belli oldu...

Güncellenme: 22:01, 19/05/2014
F.Bahçe başsağlığı için neden bekledi?

Fenerbahçe Başkanlarından Ali Şen'in torunu ve Adnan Şen'in oğlu Alp Ali Şen'in geçirdiği kaza sonrası sarı lacivertlilerin resmi sitelerine başsağlığı mesajını geç girmesi herkesin ilgisini çekti. Bunun nedeni gösterilen bir hassasiyetti. Kazanın gerçekleşip Alp Ali Şen'in hayatını kaybetmesinin ardından Psiştine'de bulunan Ali Şen'e bilgi verildi…Alp Ali Şen'in yaralı olduğu ve acilen gelmesi gerektiği belirtildi. Özel bir uçakla Sabiha Gökçen havalimanına doğru hareket eden Ali Şen'in yakınları sarı lacivertli kulübü arayarak bilgilendirme mesajı ve başsağlığı mesajının üyelere gönderilmemesini istedi. Ali Şen'in ölüm olayından habersiz olduğu ve gelecek bir telefon mesajı ile öğrenmemesinin doğru olacağı iletildi.

KULÜP BAŞSAĞLIĞI MESAJINI BEKLETTİ

Bunun üzerine Fenerbahçe Kulübü resmi siteden yayınlayacağı başsağlığı mesajını Ali Şen uçağa binene kadar bekletti. Ardından da telefon mesajından öğrenmemesi için kulüp üyelerinin telefonlarına gönderilen başsağlığı mesajlarını da Ali Şen olayı öğrenene kadar beklemeye aldılar.

İşte o taziye:

“Eski başkanlarımızdan Sayın Ali Şen’in sevgili torunu Alp Ali Şen’i bugün geçirdiği elim kaza nedeniyle kaybetmenin tarifsiz üzüntüsünü yaşıyoruz.

Değerli kongre üyemiz Sayın Adnan Şen’in oğlu Alp’e Allah’tan rahmet, Şen Ailesi’ne ve tüm sevenlerine, camiamıza başsağlığı dileriz.

Mekanı cennet olsun…

Fenerbahçe Spor Kulübü”

ALİ ŞEN’İN TORUNU HAYATINI KAYBETTİ / TIKLAYINIZ

Yayınlanma Tarihi:20:30,