SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe'nin eski başkanlarından Ali Şen'in 17 yaşındaki torunu Alp Ali Şen, Şile'de ATV aracına benzer UTV adı verilen aracıyla yaptığı kaza sonrası hayatını kaybetti.

Alınan bilgiye göre, UTV adı verilen aracı kullanan Alp Ali Şen, Şile İmrendere Köyü yakınlarında bir kamyona çarptı. Kazada Ali Şen'in torunu, Adnan Şen'in oğlu Alp Ali Şen yaşamını yitirdi.

AİLE SİNİR KRİZLERİ GEÇİRDİ

Alp Ali Şen'in cenazesi Şile Devlet Hastanesi'ne getirildikten kısa süre sonra, Baba Adnan Şen ve eşi de hastaneye gelerek acı haberi aldı. Aile, hastanede sinir krizleri geçirdi. Baba Adnan Şen ile anne birbirine sarılarak gözyaşı döktü.

KAMYON SÜRÜCÜSÜ GÖZALTINDA Kazadan sonra olay yerinde inceleme yapan Şile Cumhuriyet Savcısı soruşturma başlattı. Kamyon sürücüsü Ahmet A. Jandarma  tarafından gözaltına alındı. Kazayla ilgili soruşturma devam ediyor.

KULÜPTEN HASSASİYET Fenerbahçe Başkanlarından Ali Şen'in torunu ve Adnan Şen'in oğlu Alp Ali Şen'in geçirdiği kaza sonrası sarı lacivertlilerin resmi sitelerine başsağlığı mesajını geç girmesi herkesin ilgisini çekti. Bunun nedeni gösterilen bir hassasiyetti. Kazanın gerçekleşip Alp Ali Şen'in hayatını kaybetmesinin ardından Priştine'de bulunan Ali Şen'e bilgi verildi. Alp Ali Şen'in yaralı olduğu ve acilen gelmesi gerektiği belirtildi. Özel bir uçakla Sabiha Gökçen havalimanına doğru hareket eden Ali Şen'in yakınları sarı lacivertli kulübü arayarak bilgilendirme mesajı ve başsağlığı mesajının üyelere gönderilmemesini istedi. Ali Şen'in ölüm olayından habersiz olduğu ve gelecek bir telefon mesajı ile öğrenmemesinin doğru olacağı iletildi.

KULÜP BAŞSAĞLIĞI MESAJINI BEKLETTİ Bunun üzerine Fenerbahçe Kulübü resmi siteden yayınlayacağı başsağlığı mesajını Ali Şen uçağa binene kadar bekletti. Ardından da telefon mesajından öğrenmemesi için kulüp üyelerinin telefonlarına gönderilen başsağlığı mesajlarını da Ali Şen olayı öğrenene kadar beklemeye aldılar. Yaklaşık 1 saat içinde Sabiha Gökçen havalimanına gelecek olan Şen, ailesinden durumu öğrendikten sonra sarı lacivertliler üyelere bilgilendirme mesajını geçecekler.

ALİ ŞEN PRİSTİNE'DEN DÖNÜYOR

Şile'ye bağlı İmrendere köyünde, kendi kullandığı UTV aracıyla seyir halindeyken, karşıdan gelen kamyonla çarpışarak hayatını kaybeden Eski Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Şen'in torunu Alp Ali Şen'in (17) cenazesi Yenibosna'daki Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Kazadan sonra cansız bedeni Şile Devlet Hastanesi'ne getirilen Alp Ali Şen'in cenazesi, burada yapılan işlemlerin ardından, saat 19.30 sıralarında Şile Belediyesi'ne ait cenaze nakil aracıyla Adli Tıp'a doğru yola çıkarıldı. Cenaze, araca konulduktan sonra, aile talihsiz genç için dua okudu.

Bu arada, torununun ölüm haberini alan işadamı Ali Şen'in de, Priştine'den hava yoluyla İstanbul'a doğru yola çıktığı öğrenildi.

F.BAHÇE’NİN BAŞSAĞLIĞI NEDEN GECİKTİ? / TIKLAYINIZ

AYSAL’DAN ALİ ŞEN’E BAŞSAĞLIĞI / TIKLAYINIZ

Yayınlanma Tarihi:21:47,