SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Chankara Bursa kumunda kazanır

Bursa kumunda mükemmel yarışlar kazanan CHANKARA son koştuğu Ankara kumunda da yakın dördüncü kalırken iyi koşmuştu. Tekrar çok sevdiği Bursa kumunda koşacak olan safkan Gökhan Bektaş ile kazanır.

Güncellenme: 16:38, 19/05/2014
Chankara Bursa kumunda kazanır

Gürdal SÜMER

1.AYAK: CASSIA ve VİSKİ kum pistte yarış gördüler ve bu yarışlarını daha iyi koşmalarını bekliyor ve bu iki taya eşit şans tanıyorum. İlk kez koşacak olan MAVİ RÜZGAR Mehmet Kaya ile yazılmalı.

2.AYAK: GREEN ALLEY iyi hazırlıkları ile ilk şanslı safkan. SEMESTRA İzmir'de iyi koşular çıkardı. FLAYING GIRL, YEŞİL ELMA ve NILSU sağlam kartlara yazılmalı.

3.AYAK: KIBRISLI çok iyi olan form durumu ile ilk şans vereceğim safkan. ŞAHPAZLI açık koşuda yakın ara dördüncü kalırken iyi bir yarış çıkardı. Son yarışlarını beğendiğim BESLENEY ve önde iyi bir avans alırsa TANATAR koşuda şans vereceğim diğer safkanlar.

4.AYAK: KUTUŞ BABA son iki yarışını kazanarak formunun ne kadar iyi olduğunu gösterdi. Bana göre tek rakip iki yarış gören ve bu yarışa Selim Kaya ile katılacak olan RADARCI olur.

5.AYAK: Bursa kumunda mükemmel yarışlar kazanan CHANKARA son koştuğu Ankara kumunda da yakın dördüncü kalırken iyi koşmuştu. Tekrar çok sevdiği Bursa kumunda koşacak olan safkan Gökhan Bektaş ile kazanır.

6.AYAK: AÇIK BEY çim pistte iyi koşabilen bir safkan. LADY DORA, FOR NATURE, INSCRIPTION ve KALBEN sağlam kartlara yazılmalıdır.

TAHMİN 4-3-7 8-9-3-13-14 6-10-3-11 1-3 8 1-5-10-2-1