SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

F.BAHÇE'NİN, 2 gün önce Diego Ribas'la görüşmeye başlandığını borsaya bildirmesi camiayı hem heyecanlandırmış hem şaşırtmış, devredeki Beşiktaşılılar'ı da çok kızdırmıştı. Hemen hemen herkes için sürpriz sayılabilecek bu gelişmenin aslında çok planlı bir transfer harekatı olduğu ortaya çıktı.

KULÜBE yakın kaynaklardan sızan bilgilere göre sezon sonunda serbest kalacak Sambacı'yla 2 haftadır dirsek temasında olan sarı-lacivertliler yapılan ilk görüşmelerin ardından Brezilyalı 10 numaradan vazgeçme noktasına gelmişti. Bunun sebebi ise Diego'nun istediği astronomik imza parası ve yıllık ücretiydi. Ancak ne olduysa geçtiğimiz hafta sonu oldu. “10 numara için fazla bir bütçe ayırmadık” şeklinde açıklama yapan başkan Aziz Yıldırım, pazar günkü kupa töreninde tribünlerden yükselen ‘Alex' tezahüratı üzerine düğmeye bastı.

SPONSOR DESTEKLİ GEÇEN sezondan bu yana yakın çevresine “Alex'i unutturacak bir transfer yapacağım” diyen başkan, bir kısım taraftarla arasını açan protestolardan sonra duruma bizzat el attı. Yönetici arkadaşları ve teknik heyetten habersiz şekilde transfer girişimlerine start veren başkan, tıpkı Moussa Sow transferinde olduğu gibi sarı-lacivertli renklere gönül veren zengin iş adamlarıyla temasa geçti. Sponsorlar aracılığıyla gerçekleşecek transfer için kulübün kasasından minimum para çıkması hedefleniyor.

BAŞKAN, 29 yaşındaki yıldızla sessiz sedasız imza aşamasına gelirken, taraflar gelecek hafta sonu A.Madrid'le R.Madrid arasında oynanacak Devler Ligi finalinden sonra son kez masaya oturacak.

Vatan

YANAL’DAN ARDA’YA SÜRPRİZ TELEFON / TIKLAYINIZ

SÜPER LİG’E BİR BOMBA DAHA / TIKLAYINIZ

 

Yayınlanma Tarihi:08:24,