SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Torku Konyaspor Futbol Şube Sorumlusu Selçuk Aksoy, Djalma Campos’un transferiyle ilgili “Yeniden Torku Konyaspor’a kiralanması konusunda Djalma ile konuştum. ‘Porto ile anlaşırsanız Konya’da kalıp, oynamak isterim’ ifadesini kullandı. Biz de çalışmalara başladık” dedi.

Ligin bitmesinin ardından transfer çalışmalarına başladıklarını ve takımın ana iskeletini bozmak istemediklerini dile getiren Aksoy, şunları kaydetti:

“Sezon başında Djalma’yı bir yıllığına Porto’dan kiralamıştık. Yeniden Torku Konyaspor’a kiralanması hakkında Djalma ile konuştum. ‘Porto ile anlaşırsanız ben Konya’da kalıp, oynamak isterim’ dedi. Biz de çalışmalara başladık. Teofanis Gekas’ın ise ikinci yarıda bize ciddi ölçüde faydası oldu. Ligde 13 gole ulaştı. İyi bir golcü. Şimdi dünya kupasına gidecek. Menajeriyle konuştuk. Önümüzdeki günlerde de kendisiyle görüşeceğiz. İtandje de dünya kupasına gidiyor. Son maçtan önce izin aldığı için kendisiyle bir görüşmemiz olmadı. Ancak menajeriyle konuştuk. Charles İtandje ile de konuşup tekrar anlaşabilirsek neden olmasın. Şu an elimizdeki kadrodan anlaşamayacağız futbolcu yok. Oturup hepsiyle konuşacağız. Belirli bir transfer politikamız var. Amacımız kampa takımımızı eksiksiz götürmek. Şu anda bitti diyebileceğimiz bir transferimiz yok. Söz aldığımız insanlar var. Önümüzdeki günlerde netleşecek.”

Yayınlanma Tarihi:13:21,