SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Çıkırıkçı: “Bizim için zor maçtı”

Kardemir Karabükspor Yardımcı Antrenörü Orhan Çıkırıkçı, "Gerçekten bizim için zor maçtı. Talihsiz bir şekilde hocamız da dışarı atıldı. Sebebini pek anlamadım ama zaten Türkiye'deki çoğu şeyin sebebini anlamak zor" dedi.

Güncellenme: 23:24, 18/05/2014
Çıkırıkçı: “Bizim için zor maçtı”

Çıkırıkçı, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, ligi iyi bir yerde bitirdiklerini söyledi.

Soma’da yaşanan maden faciasına değinen Çıkırıkçı, “Türkiye’nin aşı sağ olsun” ifadelerini kullandı. Seneye iyi bir takım kurup devam edeceklerini belirten Çıkırıkçı, “Gerçekten bizim için zor maçtı. Talihsiz bir şekilde hocamız da dışarı atıldı. Sebebini pek anlamadım ama zaten Türkiye’deki çoğu şeyin sebebini anlamak zor. Çalışmalarımızı yapıp sene iyi bir takımla Karabük’te devam edeceğiz” diye konuştu.

Kardemir Karabükspor’un futbolcusu Yiğit İncedemir de Soma’da hayatını kaybeden maden işçilerinin ailelerine sabır diledi.

Ligi iyi yerde bitirdiklerini belirten İncedemir, “Maçın hasılat gelirini ve maçı kazanırsak primlerimizi orada hayatını kaybeden kişilerin ailelerine verecektik. Maçı kazandığımız için sevinçliyiz” ifadesini kullandı.

Karabüksporlu Uğur Uçar ise maçı kazandıkları için mutlu olduklarını, Karabükspor camiasının güzel bir camia olduğunu söyledi.

 

Yayınlanma Tarihi:22:37,