SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gürdal SÜMER

1.AYAK: WOW SO FAST uzun mesafeyi seven bir safkan ve son çim yarışında da iyi koştu. ÇİLEK PRENSİ, ŞASEMU, FROM THE SINOPE, AÇİNA ve TORUN CALLAS ilk ayaktan yatmamak için yazılmalı.

2.AYAK: Kum pistte iyi koşular çıkaran BLUE EAGLE Karataş ile ilk atım. KISS OF STEPS kısa mesafelerde iyi koşuyor. Form durumu da çok iyi. PRESENT PERFECT ve SELMET sağlam kartlarda bulunmalı.

3.AYAK: KIRMANŞAH önde sert bir tempo kurup kazanmaya çalışacak. Safkanın son yarışı da iyi oldu. KARAESER çok iyi olan formu ile ilk rakiptir. DELİ DUMRUL çimi ve uzun mesafeyi sever. DİRENTAY iyi formu ile bir diğer şanslı safkan.

4.AYAK: MERKÜRÜN KIZI çok iyi form durumu ve iyi hazırlıkları ile ilk şansta. AKTEMUR giderek form tutuyor. HÜNKAROĞLU iyi form durumu ile bir diğer şanslı tay.

5.AYAK: DUTYFREE son yarışını da kazanarak ne kadar formda olduğunu bir kez daha gösterdi. DON DESTELLO sprinter karakteri ile iyi bir yarış çıkaracak. DIVINE HEART, KEMALHAN ve RUBICON çok at yazanlarca düşünülmeli.

6.AYAK: 1600 ve 1200 metre çim pistte iki yarış üst üste kazanırken ne kadar formda olduğunu gösteren SARDES süren form durumu ile yine kazanır.

TAHMİN 3-2-4-6-10-5 3-2-6-7 1-4-5-6 3-1-2 3-6-5-7-9 6