SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erşan YETİŞİR

1.AYAK: Son haftaların formda ismi LADY TIFFANY yarışın en şanslı ismidir. SOUND ODF STORM en sert rakip olup geniş altılı oynayanlar PERFECT STRIKE, IŞIKHÜZMESİ, IRONHIDE ve YİĞİT OĞLUM yazabilir

2.AYAK: Son yarışını ölçü almadığım KILIÇASLANOĞLU hafta içi çok iyi göründü. Bu kez etkili olacaktır. MARA, DEMİRBİLEK ve EL TALISMAN yarışın diğer şanslı safkanları olup sürprizi SU MELEĞİ ve SALMANAZAR'ı gerçekleştirebilir.

3.AYAK: Grubun etkili ismi MUHRİP kazanacak kadar iyi görünüyor. Tempo yarışlarını çok seven ARASBEYİ en ciddi rakiptir. Bu ikiliyi yeterli bulmayanlar CİHANSER ve SOYLUKRAL yazabilir.

4.AYAK: Başarılı yarışlarına bir yenisini daha eklemesini beklediğim INFERNO bana göre kazanacaktır. Banko

5.AYAK: 3 Yaşlı İngilizlerin maiden yarışında çalışmalarında oldukça dikkat çeken NIKOLAYEV, TORUN ANGEL, GLASGOW ve GOLD WOLF arasında geçmesini beklediğim mücadelede yarış içinde en az hata yapan maiden'e veda edecektir.

6.AYAK: İstikrarsız safkanların bir araya geldiği son ayakta KUMRU HATUN rakiplerine göre bir adım öne çıkıyor. Küçük altılı oynayanlar bu ismi tek yazabilir. Rakip yazmak isteyenler KESKİN BIÇAK ve ZÜMRÜT KIZI'nı değerlendirebilir. Sürprizi GÖRÜNTÜ'den bekliyorum.

TAHMİN 5-3-9-8-6 8-12-4-5-15-9 5-2-7-6 3 6-15-2-3 5-10-14-7