SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş İntegral Forex Başantrenörü Ahmet Kandemir, Beko Basketbol Ligi play-off çeyrek final serisi ikinci maçında Galatasaray Liv Hospital’a 66-64 yenilerek, ilk maçta yakaladıkları avantajı kullanamadıklarını söyledi.

Beşiktaş İntegral Arena’da oynanan maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Kandemir, serinin ilk maçında yakaladıkları avantajı değerlendiremediklerini belirterek, şunları kaydetti:

“Çok güzel ve iki takım için de stresli bir seri geçiyor. Deplasmanda kazanarak bir avantaj yakalamıştık ama bu seviyedeki takımlar arasında avantaj durumu olduğunu sanmıyorum. İki takım da çok kapasiteli. Oyunun genelinde iki takım üzerinde de baskı oluştuğu için kolay atışları skora çevirmekte zorlandık. Galatasaray’ın baskı altındaki ve stresli oyunundan faydalanabilirdik.”

Karşılaşmanın hakemleri hakkında konuşmak istemediğini ancak kritik bir anda Mehmet Yağmur’a yapılan faulün çalınmadığını savunan Kandemir, “Böyle hatalar olabilir. Serinin üçüncü maçında adil bir yönetim bekliyoruz. Biz gideceğiz orada Galatasaray’ı tekrar yeneceğiz” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:17:12,