SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Mükemmel bir sezon geçirdik”

Beko Basketbol Ligi play-off çeyrek final ikinci maçında Fenerbahçe Ülker'e 100-62 yenilerek elenen Uşak Sportif'te başantrenör Ozan Bulkaz, "Mükemmel bir sezon geçirdik ve ilk senemizde Avrupa'yı yakalayan bir takım olduk, çok gururluyuz" dedi.

Güncellenme: 11:08, 17/07/2014
“Mükemmel bir sezon geçirdik”

Bulkaz, maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında, seride eşitliği sağlamak için çalıştıklarını ancak oyuncularının karşılaşmanın belirli bir bölümünden sonra mücadeleyi bıraktıklarını söyledi.

Bunun birçok sebebi olduğunu kaydeden Bulkaz, “Ama mükemmel bir sezon geçirdik ve ilk senemizde Avrupa’yı yakalayan bir takım olduk, çok gururluyuz. Şu an itibarıyla maçı ve oyuncuları irdelemek yanlış olur. Hepsi sezon boyunca mükemmel mücadele etti. Küçük bir bütçeyle müthiş bir iş başardık” diye konuştu.

FENERBAHÇE ÜLKER CEPHESİ

Fenerbahçe Ülker Başantrenörü Zeljko Obradovic ise Uşak Sportif’i başarılı bir sezon geçirdiği için kutladığını belirtti.

Karşılaşmada oynadıkları güzel oyundan dolayı kendi oyuncularına teşekkür eden Obradovic, “Yarı finale iyi basketbol oynayarak yükseldik. Bugün iyi bir oyun oynamamız güzel ama bizim başka bir hedefimiz var. Biz, bu hedefe gitmek için de daha iyi çalışarak, daha iyi oynayarak, bir sonraki raunda çıkabilecek halde olmamız lazım. Taraftarlara da yarattıkları güzel atmosferden dolayı teşekkür ediyorum” ifadesini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:22:18,