SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bandırmaspor inançlı

Spor Toto 2. Lig play-off çeyrek final ilk maçında Ankaragücü'nü 1-0 yenen Bandırmaspor'da, teknik direktör Mustafa Çapanoğlu, "Ankaragücü'nü 19 Mayıs Stadı'nda da yenerek Bandırma'ya döneceğiz. Taraftarlarımız ve biz buna inanıyoruz" dedi.

Güncellenme: 20:56, 16/05/2014
Bandırmaspor inançlı

Çapanoğlu, maçın ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamada, maçın tamamında oyuncularının ellerinden gelen gayreti gösterdiğini söyledi. Taraftarların da maç boyunca kendilerini desteklediklerini dile getiren Çapanoğlu, “90 dakika boyunca takımımızı desteklediler. Görünen o ki Bandırmaspor, PTT 1. Lig’e çıkacağına inanmış. Salı günü Ankaragücü’nü 19 Mayıs Stadı’nda da yenerek Bandırma’ya döneceğiz. Taraftarlarımız ve biz buna inanıyoruz” diye konuştu.

Bandırmaspor’un iyi bir takım olduğunu vurgulayan Çapanoğlu “Oyuncularımız ve taraftarlarımız bu inançlarını sürdükleri sürece Bandırmaspor’un yenemeyeceği bir takım yoktur. Başkent’te oynayacağımız Ankaragücü maçına tüm taraftarlarımızı bekliyoruz. Taraftar desteği bu tür maçlarda çok önemlidir” dedi.

Çapanoğlu, maçta Timur’un penaltı kaçırmasıyla ilgili şunları söyledi:

“Maç öncesinde takımın penaltıcıları Ali Serin ve İsmet Hakkı Şimşek’ti. İsmet’in oyundan çıkması sonrasında Ali Serin’in de fiziki durumunun buna müsait olmadığını söylemesi üzerine penaltıyı Timur’a attırdık ancak kaçırdı. Yapacak bir şey yok. Ankara’da çıkıp oyunumuzu oynayacağız. Ankara deplasmanından da galibiyetle döneceğimizi düşünüyorum.”