SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bilic ikisinden birini seçecek!

Rubin Kazan’dan kiralanan milli oyuncunun bonservis bedelinin yüksek olması siyah-beyazlıları düşündürürken, Olcan için Hacıosmanoğlu ile görüşme talep edilecek.

Güncellenme: 09:12, 15/05/2014
Bilic ikisinden birini seçecek!

Beşiktaş Yönetimi, yeni sezonda sağ kanadı kime teslim edeceğine karar vermeye çalışıyor. Siyah beyazlılar, Rubin Kazan'dan sezon başında kiralanan ve ortaya koyduğu performansla hem taraftarın gönlünü kazanan hem de teknik direktör Slaven Bilic'in beğenisi kazanan Gökhan Töre ile bu sezon Trabzonspor'da oynadığı oyunla dikkatleri üzerine çeken Olcan Adın arasında gidip geliyor.

ÖZEN ONLAR İÇİN EMİR VERDİ / TIKLAYINIZ

Kartal, Gökhan Töre'nin yüksek bonservis bedele nedeniyle sıkıntıya düşerken, başarılı oyuncu Olcan'ın siyah beyazlı formayı giymek istemesi nedeniyle bir anlamda rahatladı.

SON KARARI SLAVEN BILIC VERECEK

Futbol komitesinden Deniz Atalay, Erdal Torunoğulları ve Ahmet Kavalcı ile diğer yöneticiler aralarında yaptıkları görüşmelerde “Gökhan Töre'nin bonservisi oldukça yüksek. Kulübümüzün bütçesi ortada. Trabzonsporlu Olcay Adın'da çok önemli açık oyuncusu. Olcay daha etkili ve milli oyuncu. İkisi arasında tercih yapmamız gerekir” yorumunu yaptılar.

SEZER İLE İBRAHİM NE OLACAK? / TIKLAYINIZ

Beşiktaş Yönetimi, teknik direktör Slaven Bilic'in vereceği karar doğrultusunda hareket ederek ya Gökhan Töre için girişimlerini sıklaştıracak ya da Olcan'ın transferi için Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ile konuşulmasına karar verecek.

Hürriyet

Yayınlanma Tarihi:07:23,