SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Oyuncularımı canı gönülden kutluyorum’

Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar ise değerlendirmesinde, "Çok büyük fedakarlık yapan, özveride bulunan ve takımı buraya kadar getiren oyuncularımı canı gönülden kutluyorum" dedi.

Güncellenme: 00:59, 14/05/2014
‘Oyuncularımı canı gönülden kutluyorum’

Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar ise değerlendirmesinde, “Çok büyük fedakarlık yapan, özveride bulunan ve takımı buraya kadar getiren oyuncularımı canı gönülden kutluyorum” dedi.

Hak ettikleri bir şekilde finale yükseldiklerini vurgulayan Kalpar, şunları belirtti:

“Bu oyuncularla çalışmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Sahamızda oynadığımız maçı 1-0 kazanarak az da olsa avantajı elimize almıştık. Bu sonucun arkasına sığınmadan gol bulmaya çalıştık ve öne geçtik. Talihsiz ve hata dolu bir gol yiyerek soyunma odasına beraberlikle gittik. İkinci yarıda gol yemeden çok daha fazla mücadele etmemiz gerekiyordu. Bu arada rakibi dengesiz yakalayacağımız pozisyonları aradık. Bunu yapabildik ama golle sonuçlandıramadık. Samsun halkına ve Samsun’a hayırlı olsun. Artık Mersin İdmanyurdu maçını düşünmek zorundayız. Samsun’da bize inanmayanlar var biliyorum. Bana ve oyuncularıma hakaret edenleri de biliyorum. Biz, doğru eleştirilerden ders çıkarırız. Önemli olan hakaret etmeden bunu yapmak. Müthiş sıkıntılarla buraya geldik. Özellikle maddi sıkıntılarımız hala devam ediyor. Tüm bunlara rağmen finale çıkan oyuncularımı tebrik ediyorum.”