SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Karataş’lı Derhadır geçilmez

Karataş ile şu ana kadar çim ve kum pistte 8 koşu kazanan Derhadır iyi hazırlıkları ve tanıdık binicisiyle bu önemli koşuyu da kazanır.

Güncellenme: 08:37, 14/05/2014
Karataş’lı Derhadır geçilmez

Ercan KORKMAZ

1.AYAK: BABANGIDA son yarışlarını iyi koştu. PANGO formunu koruyor. VICTORY DAY, AL ANDALUS ve STAVE JOBS şanslı olacak diğer safkanlar.

2.AYAK: COPERNICUS iç sahada güzel işler sergiledi. KLIBLINE SON S.Kaya ile iç sahada yaptığı işlerinde mükemmel göründü. MOLINARA tecrübeli olan bir tay. LADY BEAUTY ve MIGHT'a dikkat.

3.AYAK: DERHADIR bu yarışı için yaptığı sprintinde çok iyi not aldı. Kaliteli safkan Karataş ile kazanacaktır.

4.AYAK: CEPHEI ilk şans vereceğim tay. BABYGUSKA uzunda iyi koşmasını beklediğim bir isim. DECOLTE bir yarış önce uzun mesafeli kum yarışını uzak ara kazanmıştı. Son çim yarışı ölçü değil. BEYAZ GÖLGE yarış galobunda fena görünmedi ve Mehmet Kaya ile şansı var.

5.AYAK: Uzun aradan sonra bir yarış gören SAVURLU müsait kilosu ve iyi hazırlıkları ile bu kez çok iyi koşacak. RUDE BOY kazandığı koşu ile formunu gösterdi. EL GANADOR Karataş ile kuponlara yazılmalı.

6.AYAK: Son yarışlarını beğendiğim AFRİKAYA BAKAN Selim Kaya ile favorim. İLKERHAN, KOZMİK ve ANTIOXIDANT favorinin hatasını kollayacak taylardır.

TAHMİN 8-7-9-10-11 2-8-16-15-10 1 1-2-4-3 9-2-3 1-7-15-12