SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Etkili formuyla Cephei çok şanslı

Bu zamana kadar 18 kez start alan ve bu yarışların 6’sını kazanıp, 10 tanesini tabela içerisinde tamamlayan kaliteli safkan Cephei, etkili formunu devam ettiriyor. Hazırlıklarında da çok iyi görünen safkanın kazanmasını bekliyorum.

Güncellenme: 08:40, 14/05/2014
Etkili formuyla Cephei çok şanslı

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: PANGO sonlardaki etkili ataklarıyla öncelikli safkandır. STAVE JOBS hata affetmez. FESTINA LENTE'den iyi bir yarış bekliyorum. BABANGİDA, DARK RAIN, VICTORY DAY, LUDOVICO ve ÖZBAYHAN geniş kuponlara yazılmalı.

2.AYAK: Titiz çalışmaları bulunan MOLINARE, ekürisiyle birlikte en şanslı isimdir. COPERNICUS ve KILBLINE SON rakipleridir.

3.AYAK: Vali Koşusu'nda bilinen kalitesiyle DERHADIR favorim. TEK ZULUT tırnağının ucunda. Hazır kıta KURTÇABEY'in eli kulağında ve ihmale gelmez. ERSANAĞA'ya dikkat.

4.AYAK: Oldukça başarılı bir yarış hayatı bulunan CEPHEI, devam ettirdiği güzel formu ve başarılı hazırlıklarıyla, müsait rakipleri yanında kazanmasını beklediğim isimdir.

5.AYAK: Sert rakipleriyle mücadele ettiği aynı pist ve mesafedeki son yarışını kazanan RUDE BOY yine kazanabilir. Karataş'lı EL GANADOR en yakın rakibidir. MÜDÜR ve SAVURLU daha sonra düşünülmeli.

6.AYAK: Hazırlıklarında çok iyi görünen AFRİKAYA BAKAN ve KOZMİK ilk atlarım. Bu ikiliye rakip olarak İLKERHAN, DAY OF THE NILE ve DAYI MEVLÜT'ü öneririm. Bol şanslar.

TAHMİN 7-11-3-8-6-9-4-2 16-2-8 1-6-3-2 1 2-3-1-9 1-15-7-13-4