SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rasim EPLİ

1.AYAK: AL ANDALUS ve STEVE JOBS kilo avantajlarını değerlendirmeye çalışacak. PANGO sahada çok tutuluyor. FESTINA LENTE, DARK RAIN, BABANGİDA , VICTORY DAY ve LUDOVICO sağlam kuponlarda bulunması gereken safkanlar.

2.AYAK: Bence günün en zor koşusu burada. Çünkü favori çıkan safkanlar ya uzun zamandır koşmuyor ya da ilk kez start alacak. Onun için hepsini işaretleyip rahat bir yarış izlemek istiyorum.

3.AYAK: Son koşusunda beklentileri boşa çıkarıp üçüncülükle yetinmek zorunda kalan DERHADIR hedefi vurabilir.

4.AYAK: DECOLTE bugün sevdiği pistte yarışa ağırlığını koyabilir. İlgilileri tarafından Selim Kaya' ya teslim edilen BEYAZ GÖLGE öncelikli rakibi olur. CEPHEI ve BABYGUSKA ise daha sonra düşünülmeli.

5.AYAK: Uzun bir süre dinlendirildikten sonra sıkıştırılmadan bir koşu gösterilen SAVURLU üzerindeki fazlalıkları attı. Bugün çok başarılı bir performans sergilemesini beklediğim safkanı günün ikinci bankosu olarak kuponuma yazıyorum.

6.AYAK: Özel takibimde olan DAY OF THE NILE kapanışı yapabilir. KOZMİK koşu tecrübesinden faydalanmaya çalışacak. AFRİKAYA BAKAN ve İLKERHAN burasını sigorta kapsamına alabilir. Bol şanslar.

TAHMİN 10-11-7-3-6-8-9-4 HEPSİ 1 4-3-1-2 9 13-15-1-7